1. 677.
    uğur adlı yarışmacıyı diskalifiye ederlerken adamı sosyal medya üzerinden yazdıklarını üzerinden gömdüler...ve afişe ettiler.

adam çaresizlikten ağladı.

rating uğruna bir adamın geleceğini 16 yaşında sosyal medyada yazdıkları üzerinden karattırlar.

eğer uğurun sağlam avukatı varsa acundan 10-15 milyon alır.

yoksa bana ulaşsın.
    10 ... ebu fesat
  2. 678.
    Şu andan itibaren Yarışma olmaktan çıkmış, rezil bir şey olmuş. Kimsenin haddi değil dedik ama hadsizlik gördük.
    6 ... ngark
  3. 678.
    Acun korkusuna bir genci harcadı. Harcanmadına izin verdi. Yazık.

Arkasında dursa idi kahraman olacaktı.

O kolayı seçti..
    2 ... gezdimgordumyenildim
  4. 679.
    Acun'a etrafındaki yağlı avukatları "unutulma hakkı" "lekelenmeme hakkı" gibi hakların ihlali konusunda ciddi uyarılarda bulunmalı. haftalar önce diskalifiye ettiğini duyurduğu bir yarışmacıya ekranda yaptığı şey tam bir zorbalık. bir de bazı yerlerin arkasına duygusal müzik koyup sılov moşın yapmışlar midem bulandı amk.

temel insan hakları herkes için lazım . senin de biliyoruz acun efendi türlü türlü hallerini firarda olduğun zamanlardan. ahlak dersi verecek verdirecek son adamsın belki de.

ambulans avcısı avukatlar sıraya girer amk uğuru tazminat davası açmaya ikna etmek için. Güzel dava aslında dur bir dm atayım.
    6 ... why you wanna trip on me
  5. 681.
    https://twitter.com/isibi...tatus/1333171549055180802
    -1 ... paul sahilleri
  6. 682.
    somer şef ve mehmet şef, evladınız yaşında ve meslektaşınız olan, iyi kötü aylardır birlikte yiyip içtiğiniz, program yaptığınız bir genci canlı yayında gömerken hiç mi vicdanınız sızlamadı?

hadi vicdan muhasebesi yapmadınız,

"bu çocuk bize iyi bir avukat tutup tazminat davası açarsa bizi yamultur" diye de mi düşünemediniz?

ben bu şekilde bir tv kanalında ifşa olsam 6 rakamlı tazminat davası açardım mesela.
    3 ... ebu fesat
  7. 683.
    Dün aksam ahlak dersini evliyken kizi yasinda kadindan cocuk yapan acun verdi.

Entry bu kadar.
    2 ... frekans
  8. 684.
    Evet; Uğur' un yaptığı büyük yanlış. Savunulacak bir yanı yok. Diskalifiye olmayı sonuna kadar hak etti. Ama dün akşam ekran karşısında Uğur'a yapılan da kimse kusura bakmasın ama insanlığa sığmaz.Bu programı izleyen milyonlarca insan var. Hadi onları geçtim ailesi var. Hangimiz oğlumuzun kızımızın yada bir yakınımızın bu muameleye maruz kalmasını isteriz? Maden göndereceksin yol ver gitsin. Arkadaşlarının, izleyenlerinin karşısında yerin dibine sokmak ne demek? Adamlar resmen mahkeme kurup bir güzel yargıladılar. Yemeğin güzel olmamış de yada ne bileyim ayrıntıya girmeden daha önce yaptıklarından dolayı seni diskalifiye ediyoruz de.
    1 -1 ... radyocudeliemin
  9. 685.
    saçma sapan bir yarışma. bunların yaptığı yemeği biz öğrenci evinde yapıyorduk. tamamen kurgu ve yolan dolan olduğunu düşünüyorum.
    2 ... dogukan xd