1. 1.
    masterchef türkiye'yi izlerken dikkatimi çeken husus. bu show tv yarışmalarında türbanlı kadınları ekrana çıkarmak istemiyor. bir milyon canlı para yarışmasında da aynısını yapıyor. bu bir ayrımcılık göstergesidir..
    2 -8 ... mendoza
  2. 2.
    baktım zenci yarışmacı da yok. bir milyon canlı para da da yok. bu elbette ki ırkçılık göstergesidir.

ermeni yarışmacı da yok. bu da sözde soykırımı desteklediklerinin göstergesidir. hani "ermenileri o kadar kestiniz ki bak yarışmaya koyacak ermeni kalmadı" hesabı.

kızıl saçlı bayan yarışmacı da yok? neden? iskoçyalı bayanlara hafif gönderme sezmedim değil burada.

gay yarışmacı koymayıp homofobik olduklarının ispatına hiç girmicem.. o aleni bişey zaten.

ama ayıp yani.
    13 -2 ... bifincancay
  3. 3.
    türbanlı yarışmacılar için kanal 7 veya samanyolunda bolca bulunabilir. uydu yok biz fakir olduğumuz için. orada da bir sürü kanal vardır.
    zenciler içinse basketbol filan tavsiye ederim. malum türkiye'de adım başı değiller. ayrıca illa görmem lazım diyenler için esra erol'la evlen benimle de bir adet var.
    3 -2 ... meydanbenim
  4. 4.
    2011 yılında açılmış baslık.

Acur sağolsun artık 2 tane var.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda