bugün

metal a headbanger s journey belgeselinin sonunda, solosunu duyabileceginiz metallica saheseri.
yeni uyuz doktorum.*
gördüğüm en iyi tabı aşağıdaki gibidir.

http://www.ultimate-guita...master_of_puppets_tab.htm
hoşsohbet bir uludağ sözlük yazarı.
aynı zamanda psikoloji öğrencisiymiş. hmm.*
apocalyptica versiyonu da dinlemeye değer olan şarkıdır.
dream theater tarafından çok başarılı bir şekilde coverlanmış,dünyanın en ünlü ve en iyi heavy metal albümlerinin başında gelir..dream theater versiyonunda 2. gitarlar yerine klavyenin kullanıldığını ve bazı soloların da klavye'den atıldığını söylemem gerekir ki gitarda çalması bile kolay olmayan yerlerdir bunlar..

dream theater'a mekanik diyenlerin bir kere orion'u nasıl çaldıklarını görmelerini isterim..

orion demişken cliff burton'u da anlmamak olmaz..harikalar yaratmıştır albümde..umarım rahattır ve diğer tarafta hünerlerini sergiliyordur..
parcanin uyusturucuyu anlatmadigini iddia eden kisiler mevcuttur. eni acu okke, acinasi okke..
apocalyptica'nın Plays Metallica By Four Cellos albümünde yorumladığı metallica'nın süper şarkılarından biridir.
ortadaki solo şarkının herkese hitabını sağlamıştır. insanı akustik bir melankoliye bağladıktan sonra solo bitimiyle giren metal tonlu sesler insana balyoz etkisi yaratmış olup gerçek hayata dönüşü sağlar.
ritim gitaristler için kilometre taşı parçasıdır.

eğer master of puppets'ın ritim gitarını çalabiliyorsanız o zaman rahatlıkla kendinize "ben oldum, "gitar çalan insan"dan "gitarist"liğe terfi ediyorum" diyebilirsiniz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.