1. 1.
    Türkiye'de yaşayan bir kadının mastürbasyon yapması oldukça gereksizdir. Zaten sokağa inip gördüğü ilk erkeği çağırsa gelir.

işin püf noktası ise kuçu kuçu diyerek çağırmak. En güzel taraflarından biri de işiniz bitince sahiplendirmenize gerek yok, direkt kapının önüne koyabilirsiniz.

Riskleri ise pipisinin afedersiniz küçücük olması, çok afedersiniz bakir olması, (bu çok üzgünlü) kısa süre içinde pipisinin kullanılmaz hale gelmesi* ve türevleridir.

Tabi mastürbasyon bunlardan evla ama bu riski almaya değebilir de. Bilemeyiz.
    3 -18 ... cicekli siirler bayim
  2. 2.
    türkiye'de kadınlar için son derece geçerli ve doğrudur.

çünkü türkiye'de erkekler anca boşa sıkmayı bilirler. yanlış anlamayın sadece masturbasyon anlamında değil. her anlamda boşa sıkarlar. mesela bir sözlükte sabah akşam karı, kız muhabbeti çevirenlere "gel yap lan" desen, mahcup mahcup, iki eliyle bir siki doğrultamadan ağlayarak uzaklaşır ortamdan. "lan ağlama gel kek yaptım geh geh" diye geri çağırabilirsiniz. gelir o zaman.
    4 -2 ... metro
  3. 3.
    (bkz: aman tanrım didim)
    Çiçek hanım n'apıyorsunuz?!
    5 ... bordo siyah ruhlu hatun
  4. 4.
    Siz bu kafada olduğunuzdan kaliteli insanı hiç bulamıyorsunuz, ilk buluşmaya kafam kadar dekolteyle gelip havasını alan kız, ya Türkiye de çok abazan var ben onları düşünerek sana yazmadım ama baktım sen hiç yazmıyorsun sonra seni özlediğim için yazdım diyen kız, sizleri unutmadım * onlardansınız. Anca ergen avutursunuz kusura bakmayın.
    4 -1 ... kasli seksi ve eski yazar
  5. 5.
    gereksiz mantık yürütme nedir görmüş olduk.
    3 ... allahsiz tosbaga
  6. 6.
    Bizde bir sorun çıkmıyor çiçek hanım.
    1 ... dkskjajbajabjsndksjsjjs
  7. 7.
    ulan bilmesek inanacağız.
    sokaktan geçen rastgele erkeği çevireceklere söyleyecek pek bir şey yok bu konuda. bunu yapanlar aynı şeyi yapmaya devam edebilirler.
    3 ... hicin evladi
  8. 8.
    spoiler
    zaten sokağa inip gördüğü ilk erkeği çağırsa gelir.
    spoiler

ondan sonra da gelsin hpv’ler, gelsin ülserler, gelsin bulaşlar. sonra eli yüzü düzgün bir erkek bulayım hevesleri olacak tabi. elin masum, kendi halinde çocuklarının suçu ne?

Beyler! Sadece kaputla değil, streç filmle sevişin.
    2 ... entel ki feridun
  9. 9.
    Bu kadar ucuz musunuz allah aşkına? Yok sokağa inse hemen birini bulur falan. Kalite olmak zevk almaktan daha önemlidir. Kendinizi ucuzlaştırmayın.
    1 ... thelifefuck
  10. 10.
    Uludağ sözlük gündeminde 1 numaralı başlıktır. *
    ... debelendimde duruldum