1. 1.
  çoğu insanın nedense "öğğğ öküz!" şeklinde tepki verdiği durumdur. fakat sevgilinin hoşuna gider. sonuçta mastürbasyon yaparken düşündüğünüz kişiye cinsel ilgi duyuyorsunuzdur; gidip liv tyler'ı düşünürseniz sevgili kızacaktır elbet. beni iste onu isteme diyecektir. bu durum sevişilemeyen zamanlarda geçerlidir tabi, kızı izleyip mastürbasyon yaparsanız kor alnınızın çatına. erkekler için konuşayım ben, sevgiliniz rocco siffredi'yi düşünerek mi mastürbasyon yapsın he?
  20 -7 ... der meister
 2. 2.
  (bkz: Fantezilerde bari rahat bırakın)
  7 ... cagliari
 3. 3.
  masturbasyon birçok insana göre erkek olmanın gereği gibi görülse de, bastırılmışlığın, bilinçdışına atılmışın göstergesidir. cinsel hayatı normal giden birinin sevgilisi varken masturbasyona yeltenmesi sevgilisiyle ya da kendisiyle barışık olamamasının sonucudur. gelgelelim, freud ve daha niceleri, masturbasyonu bir sapkınlık olarak görürler.

  edit: ulan sevgilisi varken masturbasyon yapan cinsel arızalılar, mucuks.
  5 -14 ... raymond
 4. 4.
  (bkz: sevgiliyi yaparken mastürbasyon düşünmek)*
  6 -2 ... dr cureklibatur ve bay arkin
 5. 5.
  (bkz: insan dusunen bir hayvandir) *
  6 ... the richest man in bayburt
 6. 6.
  hayalara inmiş yüreğin simgesidir.
  3 -1 ... comengineer
 7. 7.
  (bkz: iki ucu boklu değnek)
  ... hardstyleismystyle
 8. 8.
  sevgiliyle birlikte olma isteğini frenleyebilmektir. efendim bazı sorular geldi, sevgili varken niye mastürbasyon yapılır ki diye.

  sevgili dediğimiz insan kendi değerleri olan bir varlık değil mi? cinsel ihtiyacını gidermek zorunda değil, aranızda resmi bir bağ yok sonuçta. evlenmeden vermem derse dövecek misin? paşa paşa eline vereceksin. ha, veririm dedi (vermek diye bahsetmek de doğru değil de ağız alışkanlığı) ama uzakta. ne yapacaksınız? o gelene kadar ya da siz gidene kadar yine mastürbasyon yapmak zorundasınız. sadece sevgilisine bakan bir erkekten başka birşey düşünerek mastürbasyon yapması beklenemezdi zaten. sevgiliniz yanınızda, sevişmeyi de kabul ediyor; e oldu ki uzak yere gitti, oraya kadar uzuyor mu çükünüz? vajinasını evde mi bıraksın? çükünüze mi bağlayacaksınız kızı? çok çabuk unuttunuz karı kızın götüne bakıp elinize verdiğiniz günleri, fazla havalara girmeyin; her zaman sevişebileceğiniz sevgiliniz olmayabilir, hihahayt!

  ikinci olarak denmiş ki hayalara inmiş yürek, sevgiliye azılır mıymış falan filan.

  babanızın yüreği hayalarına inmeseydi siz bu entryleri giremeyecektiniz. dağılın şimdi.
  55 -7 ... der meister
 9. 9.
  dit ditt telefon çalar
  +aaaa tam da seni düşünüyodum aşkımm.
  -canım aşkım benim.
  +evet hayatım, evet, evet canınım senin.erkeğinim senin.
  +yine masturbasyon yapıyodun di mi berk?
  -ama hayatım demiştin ki...
  6 ... hardstyleismystyle
 10. 9.
  çok normaldir.
  5 ... yat geliyorum