bugün

klitorisine bakıp bakıp hayran kalınası kız. zira horoz ibiği gibi sarkık değildir muhtelemen.
biz erkeklerin anlaması güç bir durumdur, herşeye seks olarak bakmadıkları için kimilerimiz gibi, yapmamaları doğaldır. ha erkek olsa yüzde yüz garanti verilir yaptığına.
düzenli seks hayatı olan kızdır ve parmaklarını daha farklı işler için kullanır.
(bkz: bakarım ama ellemem)
(bkz: bu ne ya)
kızlara "masturbasyon yapıyorum" dedirtmeye çalışıp tatmin olan mal erkekleri rahatsız eden kızlardır. hani erkeklerde vardır böyle bir şey; (türk erkeklerinde diyelim).. bazı şeyleri kızlardan duyunca gereksiz yere tatmin olurlar; bildikleri şeyleri bile söyletmeye çalışırlar bu sebepten dolayı.

kanmayınız.
son yapılan araştırmaya göre 20 yaş üstü hatunların yüzde 70'i mastürbasyon yapıyor ve yaptığını söylüyor, geri kalan yüzde 30'luk bölümün içinde olan hatunlar ise mastürbasyon yapmalarına rağmen yapmadıklarını söylüyormuş.

http://www.kurtaj.info/ma...syon_klitoris_oragzm.html
lafı "o kadar namusluyum kii, cinsellikten zevk bile almıyorum, o derece" ye getirmek isteyen kız. ha bir de, muhtemelen yalancı.
yalan söylemek neden parayla değil sorusu geliyor insanın aklına.
şeftali gibi kukuya bu tarz hatunlar sahip olur. gider arar bulurum bunları.
yapmayı bilmeyen kızdır.
kimin neden umrunda olduğu merak edilen kızdır.
istediği zaman seks yapabilme imkanına sahip kızdır öte yandan. etraf abaza kaynıyor zaten boş kalmaz.
vardır gerçektir bunlar. ilk duyduğumda aynı dünyalarda yaşamadığımızı ciddi ciddi düşündürten kızdır. zamanla öğrenir.. kişisel görüşüm kendi başınayken mastürbasyon yapmayan kadının gerçekten "çok şey kaçırdığı" yönündedir.
boşa kürek çekmeyendir.
(bkz: yok öyle bir şey)

yani yapmıyorum diyen var ama böyle bir durum söz konusu değil. yani hepsi yapıyor istisnasız.
sürekli seks konularına yazan yazarları buluşturan bir seks konusudur.
hatta bazıları zevk bile alır bu entry leri okurken.
bırakın artık şu seks denilen vürüsü. artık beynininizi testislerinizden alın yerine koyun dediğim, hönkürdüğüm konudur.
gerçekten yapmayan kızdır, yapmıyorum diyorsa bir bildiği vardır. herkes bundan hoşlanmak zorunda değil.
+ mastürbasyon yapmam!
- çok da sikimde.
mastürbasyon yapmıyorsa biz kız, sürekli bir cinsel birliktelik içindedir-ki böyle bir durumda kız olması pek muhtemel değil- ya da artık nefes almıyordur.

neden bu olayı bu kadar büyütürler anlamam arkadaş. zaten oldukça doğal bir şeydir mastürbasyon yapmak, ahlaksızca değil, namussuzca değil, çılgınca değil. kimseye zararı yok, onun bunun gibi yoldan geçen erkeklere sulanmak gibi bir şey de değil.

bütün bunlara rağmen, kızların tamamının mastürbasyon yaptığını söyleyenler nedense "abazan, ergen, kadınları seks objesi olarak gören hıyar vb" sıfatlara maruz kalıyor. anlamış değilim henüz.
- mastürbasyon yapmam ben cezmi

+ direkt sevişelim diyorsun yani

- offf olayları hep istediğin gibi anlıyorsun

+ belli bi saatten sonra kafa 1 metreden yukarısına çalışmıyor safinaz

- yukarı kaldır şu kafanı ya offff.
mastürbasyon konusunda yalan söyleyen kızdır. *
kızların cinsel organlarının görünüşünü beğenmemesi ve erkekler gibi sürekli uyarılma durumları olmamasından dolayı başvurmadığı eylemdir. bunu kısmen adet görerek hallediyorlar. ama erkekler spermi boşaltmak zorunda. bu sebeptendir ki, dürtüleri böyle birşey arzulamıyor ve istemiyor. erkeğin bir kıza dokunuşu onu harekete geçirirken, kendi kendine dokunması hiçbirşey hissettirmez.
güncel Önemli Başlıklar