bugün

mezun olmaya çok yaklaştığım üniversitedir.
ömrümü yiyip bitiren okul. beni deli eden okuldur.
https://collegescorecard....s-Institute-of-Technology
bekle beni bebeğim 4 sene sonra sendeyim.

şimdi harvardın kızları düşünsün.
MIT kısaltmasıyla beni çocukluğumda korkutmuş üniversitedir. Mezunlarını gördüğümde dünyada nasıl bu kadar fazla ajanımız olabilir diye düşünürdüm.
Ben seni çok sevdim ama sen bana bu dönem çok büyük yanlış yaptın enstitüsü. Keşki bu hazırladığımız bavullar senin için olsa, bu dönüş sana olsa sözü en çok sana yakışır fakat değil dönüş biz açılış bile yapamadık.

(bkz: çok dertliyim sözlük)

Ha bir haftaya kadar bana ne la onlar keybetti psikolojisine girerim orası ayrı. Evrim ne ilginç bir şey lan seçilim sonucu o kadar zeki canlılar ortaya çıkıyor ki o canlı kendi zayıflığını bilinçli olarak algılayıp bilinç dışının bu zayıflığa vereceği tepkiyi dahi bilebiliyor.
Gün gelicek ben de sizi reddedicem oçlar enstitüsü.

edit: gerekenleri yapıp önümüzdeki yıllar içinde girmeye çalışacağım enstitü. Tabii kabul edilmeyedebilirim bütün emeklerime rağmen. Belki de başka, daha iyi fırsatlar oluşur da yolumuz kesişmez. Fakat en azından bir yaz döneminde girmeyi isterim.
Başında imam olmadığı için gerçek anlamda bilim adamı yetiştiren araştırma kurumudur.
dunyanin en iyi universitesidir.
en buyuk rakibi caltech dir.
Mesıçusets instuyte of teknoloci diye okunur.
kısaltması "mit" olduğu için türlü haber sitelerinde yaptığı araştırmalarını bildirmek için atılan başlıkları akp seçmeninin milli istihbarat teşkilatı olarak zannetiği kurum.
bu okul da bir donem okumak icin sol böbregimi veririm.
bizdede m.i.t. var ise bizdede mit var orada mühendisliğin dibine vuruyorlar bizimkilerde istihbarat konusunda mükemmeller bomba patlar sonra haberleri olur.
(bkz: fringe).
kısaltması mit olan üniversitedir.

bizdeki milli istihbaratla karıştırılmamalıdır.

sonuç olarak; bizde mit bir işe yaramaz amma velakin buradan mezun olan adam ciddi bir adamdır.
Asla türk üniversiteleri ile karıştırılmaması gereken yer.

Her anlamda dünya çapında üstündür m.i.t.
Teknik açıdan dünyanın en iyisidir. mıt open course çağının bir adım ötesindedir ve mıtx ile diploma vermeye başlayınca büyük ihtimalle o fark iki adıma çıkacak. bütçe olarak dünyada sadece birkaç rakibi var. Caltech en büyük rakibidir.
buradan mezun olan teorik fizikçi bir arkadaşım geçenlerde nevada da bulunan bir şirkette işe başladı.

gordon freeman

black mesa

half life

ve

mit mezunuyum crowbar la uzaylı kesiyorum.
kızların teklif ettiği üniversitedir.
münih teknik üniversitesinin boku olamaz.
ama amerika üniversitesi ya oooo müthiş.
kardeşim mühendislik dedin mi ilk üç sıra almanya sonraki iki sıra ingiltere'dir.
kısaca dünyanın en iyi 6. mühendislik okulu olabilir.
türkçesi massachusetts teknoloji ensitüsü olan üniversite.
kısaltılışı mittir.
Beklenmedik bir anda, tek seferde massashcutees yazabilen hazırlığı geçiyormuş. Bakarak yazamadım ya lan.
çoğu üniversitede bu kadar öğrenci yokken bünyesinde 900'ün üzerinde profesör barındıran enstitü.

iş başvurusunda bulunan mezunlarının, cv'lerinde yalnızca "em-ay-ti'den mezun" yazmak gibi bir adetleri olduğu söylenir.

- bilimsel şöhretin gözü kör olsun!
gece gündüz kavramının olmadığı, günün yirmidört saatinde araştırma geliştirmenin devam ettiği müessese.
insanlar anca, gerçekten ihtiyaç duyduklarında uyurlar, yerler, içerler. bunların ayrıca rezerve edildiği bir vakit yoktur.
teknoloji enstitüsü olmasına rağmen noam chomsky'nin hocalık yaptığı okuldur.