1. 1.
  her başarılı insanı aralarına alan, seçkin insan masonların ateist olanları aralarına almaması olayı.
  2 -1 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  bak sıralama şöyle
  müslüman arasına mason mason arasına hristiyan hristiyan arasına yahudi yahudi arasına ateist almaz. mason localarını da yahudiler kurmuştur. hade selametle.
  -3 ... everythingwillbegood
 3. 3.
  çünkü inançsız birisi masonluğun öğretisine de inanmaz takmaz .onun için daha çok dinibütün kişiler isterler örgütlerinde. asla bırakmayacak kişiler gerekli onlara çünkü.
  5 ... monte kristo kontesi
 4. 4.
  Masonluk müessesesine girişin temel kuralı tanrı'ya inanmaktır. Çünkü tanrı kavramının yorumu girdikten sonra sizin için de değişecektir, değiştirilecektir. Ateist bir insanın tanrı görüşünü şekillendiremezsiniz.
  2 ... erkehan
 5. 5.
  gelenekçi masonlar ateistleri, kadınları içine almaz. nedenini gidip derinlemesine araştırmadım ve sikimde de değil açıkçası. ancak seküler masonlar alabilir. masonluk her ülkede farklı uygulanıyor çünkü. ancak esas masonlar kadınları ve ateistleri asla kabul etmez. bunları kabul edenlerle bağlantı da kurmaz.
  kadınları almamasının nedeni kadına güvenmiyor olabilir ateistleri almamasının nedeni ise içinde inanç yapılanması varsa aptal inançlarına ateistlerin inanmayacağını düşünüyor olabilir.

  açıkçası çokta takılası bir durum değil. zaten müslüman kafasına göre sen müslüman değilsen yahudisin, mason locasında 12 dereceden ünvanın vardır falan.
  -5 ... crux ansata