bugün

türkçe öğrenmek.
mason olmak için tanrı inancınız olması gerekir. hangi dine mensup olduğunuzun bir önemi yoktur.
geometri.
Para, tanrı inancı, bağlılık. Iki kefiln
ışığı takip et.
Onların seni bulacağı kesindir.
katıksız bir vatan haini olmak. ilk şart bu. devlet töresine ihanet etmek de 2.şart.
(bkz: Gören göze iman)
Türkçe matematik te ilk 100 e girmek şart.
duvar tamir etmek.
once olmeniz gerekiyor.
Her ay 30 bin $ para ödeyebilecek güçte olmak.
Bi hayvanın bokunu yediriyorlar. Masonluktan dönmeyeceksin diye bir şey imzalatıyolar dönersen cezası ölüm.ve masonluğu pazarlaman gerekiyor buraya üye olursan. Bence hiç düşünme dostum ha mason olunca ruhunu şeytana satmış oluyorsun. Allah ıslah eylesin. Allahuakbar!
taksim meydanında eller cepte ayakta duruyorsun. ayaklarının topuklarını birleştiriyorsun sonra pergel gibi açıp kapatıyorsun. 5 dk ya geliyorlar.
Sözlükteki gizli masonların beklendiği başlıktır. Evet hadi bakalım teşkilat yeni elemanlar bekler.

(bkz: sözlükteki gizli masonlar)
istanbuldakiler için adres veriyorum ; Beyoğlu istiklal caddesinde ziraat bankası şubesinin önünde

kafanda fes, bir elinde pergel, bir elinde gönye 29 defa evreka evreka diye bağırıyorsun gelip alıyorlar

yalnız dikkatli ol tam 29 olacak eksik veya fazla olurda şansını kaybedersin.
mason.org dan araştırabilirsin. ama unutma kardeş 17. dereceden sonra inandığın dinden vazgeçiriliyorsun.

mason forum sayfasına üye olabilmek için bayağ detaylı bilgi istiyorlar. yani elini kolunu sallayıp bir yalan üyelik açıp dahil olamıyorsun.

senden emin olmadıkları sürece sana üyelik veriyor reddediyorlar.

masonluğu iyi araştırırsan hangi Türk liderler nasıl mason locasına girmiş öğrenebilirsin.
ahlak, vicdan gibi kavramlardan tamamen uzaklaşacaksın.

Müslümanların kötülüğü için yaşamak temel gayen olacak.

şeytanın olduğu sapıkça ayinlere katılacaksın.

şeytana ruhunu satacaksın.
torpilin olacak aga. bu devirde torpil olmadan zor.
taksimde bunların yeri var. orda gördüğümde merak ettim araştırdım adamları bir melek yapmadıkları kalmıştı. başvurdum hala geri dönmelerini bekliyorum
büyük israil'e köpeklik etmeye hazır olduğunuzu beyan etmeniz yeterlidir. eğer sizin yeterince geri zekalı olduğunuzu düşünürlerse mason olmanızın önünü açarlar.
zeki ve yetenekli olmak ilk şart. ama yine de;

mason bir tanıdığınız olmalı. tanıdığınız yoksa ve kamuoyunda tanınmıyorsanız işiniz zor.

büyük israille filan ilgisi yok. orada bir köpeklik ilişkisi kurulmuyor.

köpek olmak istiyorsanız işid'e gideceksiniz.
nemo est perfectus.
kadın bölümü de vardır. 21 yaşını doldurmanız gerekir. yakınınız masonsa 18. çok yüksek bir mevkide saygı duyulan kardeşlere yardımı dokunabilecek bir kişi olmanız şart. sürekli kitap okuyup kendinizi geliştirmeniz de.
güçlü olmanız şarttır. zira mason olmak, tuğlaları ve çimento torbalarını var gücüyle duraksamadan taşıyarak duvarı bitirmekte çalışmaktır. memlekette bu kadar inşaat varken mason olmak en mantıklı seçimdir.