bugün

Azımsanmayacak bir kitleye göre cevabı "Ne yapsakda türkiye'yi yıksak" dan ibaret olan soru.
türkleri nasıl değiştirir böler parçalar yok ederiz .

harbiden salak bu masonlar .

gidip direk camdan aşşağı atsınlar kendilerini daha iyi değil mi .

hayal kurmanın plan yapmanın da bir sınırı var yahu .
fenerbahçe-galatasaray derbisindeki olaylar. sandığınız gibi bi numarası yok yani.
eski istanbul pavyon localarında konsamatrislerle konuşulanın aynısı değildir.
keçi çevirme...
kendilerinden başkalarının pipisinde olmayan konulardır.

-olum bunlar hep amerikanın oyunları aslında
*tabi ağbbiii
-haa bu arada bim' in açılımı birleşik islam marketleriymiş,inanabiliyor musunuz?
*harbi mi lan? vaymısınagoyim
Geçen gün yine dünya'yı yönetiyorum, ahmet abi çay söyle dedim şu çayçıdan "diafon bozuk" dedi. Nasıl sinirlendim, tam dünya savaşı çıkarıyordum ki muhittin abi geldi de sakinleştirdi artık.

Gibi muhabbetlerdir.
(bkz: kurtlar vadisi 74 bölüm)
abuk sabuk fikirleri süsleyip püsleyip küçük burjuvaların damak tadına uygun hale getirerek zenginleri kafalamak ve paralarını yolup dünyalıkları yapmak üzerine kurulu, ahmakların peşinden koştukları, hayatlarını adadıkları konulardır.

ve nurculuk ve fethullahçılık ve ahmet hulusicilik ve bilmem kimcilik ve mevlana kültür vakfı ve scientology vesaire...

yok halife baba yok büyük üstad yok hocaefendi aman şeyhim aman efendim aman pirim hepsi aynı bok ama kimine tuz koymuşlar kimine şeker kimine biber.

dünyanın sırrını verirler size çünkü kendileri çok çözmüştür ya bu dünyayı, yahut pirleri üstadları çözmüş de bunlara miras olarak bırakmıştır. eh, yalan yok, hakikaten çözmüşler bu dünyanın sırrını da size anlatmazlar yavrum. anlatacak olsalar çözmemiş olurlardı zaten. siz de ererseniz eğer bir gün bu "dünyanın sırrı"na, siz de açarsınız bir dergah, anlatırsınız bu "dünyanın sırrı"nı, bu dünyanın bir sırrı olduğunu sanan ahmakların dolgun cüzdanlarına bakaaaa bakaaa...
dün gece sözlükte yaşanan olaylar da konuşuldu.
kesin bilgidir.
camileri kapatalım

ezanlar okunmasın veya türkçe okunsun

tüm dünya reyizi kıskanıyoo çekemiyoz çıldırıyoz

ossmanlı geliyeaa durum fenaa

bah araarun 155 i haa

laaayıghlıgh gidiyee şeriyat geliyeee

gibi.
Türkiye'de ki soğan ve patates fiyatları tabi ki.