1. 1.
    17.30 itibariyle gerceklesen olay. 1 kisinin sıkıştığı soyleniyor. umarim kalici bir durumu yoktur... istanbulda hayatta kalmak 101 el kitapcigi dagitilmali.
    2 -1 ... kerberos34
  2. 2.
    okuyunca aklıma hemen çinde yürüyen merdivene sıkışan kadın geldi titredim amk..
    inşallah bi sıkıntı yoktur..
    1 ... promocemo
  3. 3.
    bu sözlükte daha 1 ay evvel yazdım metrolar dökülüyor diye . daha 120 gün evveline kadar marmaray -ayrılık çeşmesi avm çıkışi merdiveni 2 ay çalışmadı. esentepe kartal yönü merdiveni az daha çöküyordu biri uyandı da destek yaptılar. yeniden yapıyorlar.

üsküdar -çekmeköy(*) metrosonun fıstıkağacı durağı var . metronun girişine yakın görme engelli şeritinin olduğu kaldırım başlangıcı var rezalet desen rezalet değil ,aynı durağın karşı kaldırımında bir kaldırıma engelli arabası çıkışı yapmışlar yuh derseniz. kabiliyetsizlik bir yana vurdumduymazlık ...
    birde merdivenlere çok yükleniliyor merdiven dolu birde yürüyenler hatta koşanlar var yürüyen merdivenlerde , arkadaş 25 saniye bekle yok koşacak hayvan. maalesef daha büyük facialara gebe.

geçen yazmıştım hayvanın teki yukarı çıkıyoruz beni geçti koşuyor yukarı birden tökezledi üstüme arkamda da 18-20 yaşında bir kız varmış, ufak tefek allah'tan hayvanı tuttum da zor bela yoksa arada ben olmasam kızcağız kesin hastanelik idi. en az beş-altı kırık. tabi hayvana söyledik ama mal mal bakıyor.

rezil ve işini allah'a bırakmış vede yapılan her işten bir çıkar ve nema bekleyen namazında orucunda insanların ülkesi oldu bu ülke.
    3 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    (bkz: Bir kaynak olarak göt)

Haberlerde olmayan çökme. Evet.
    3 -4 ... oytunkaran
  5. 5.
    http://ari24.com/haber/it...merdivenlerinde-kaza-1961

Kaynak burada. Oytunun götüne bakmasın kimse.
    3 ... karetta karettalar da ucar
  6. 6.
    haberler ne zamandan beri hatali isleri verir oldu. gotunle gorme yetin varsa bilemem. 3 itfaiye araci 2 ambulans da gotumu izlemek icin gelmis demek ki. mesai arkadaslarim da benim gotumu dikizlemek icin cam onune dizilmislerdi.
    ... kerberos34