bugün

egoistliğin sınırlarını minimum 2 km aşmış insandır.. yalnız sevgilisi veya sevdiği biriyle olan fotosunu koyan insanı hariç tutmak gerekir.. onlar iyi insanlar..
megaloman olma ihtimali yüksek olan insandır.yada bir adım ötesi,narsist.
erkekse durum çok daha vahimdir. dehşet içerisinde ortamdan uzaklaşırım. bu tiplerin ne yapacağı belli olmaz.
telefonda fotoğrafını duvar kağıdı yapan insanın amcaoğludur. Belki de fotoğrafını koyacağı sevgilisi, akrabası yoktur. Dıslanmamalı sevgiyle yaklaşılmalıdır.
bu fotoğrafı görünce pişman olacaktır:
görsel
megalomanlığın son seviyesinde egosantriktir bir insandır.
kendini çok beğenmiş, egoist bir kişiliktir.
kendisini seven kişinin yaptığı gereksiz ve bir o kadar saçma olan eylemdir.
geçende gördüğüm ve tuhaf bulduğum bir saçmalıktır. anneni koy babanı koy kardeşini kankanı koy olmadı sevgilini koyda neden kendini koyuyorsan. zaten sen senlesin. insan kendine bakar mı sürekli masada.
kendi resminden baska koyacak resim bulamamis insandir.yalnizdir esi dostu sevgilisi yoktur cok gormeyin eziktir.
megaloman olan insandır. Kendisini beğenir, narsistir. Benimdir.
Aferin ona başkasının mı resmini koysun?
insanları seven insandır, tuhaftır ama kendisiyle barışıktır.
yalnızım, egoist, narsist ve megalomanım. benimkilerden daha iyi fotoğrafı olan birisi vardı da koymadık mı?
megalomanyaktır efendim.
Sağ tık yenile yapıp akabinde "güne kendimı yenileyerek başlıyorum" gibisinden bir espri patlatması muhtemel şahıs.
özgüvenli insandır.
Egoist derecede kendisini görmeyi seviyordur. Aynı zamanda aynanın karşısında ömrünü geçiren insanla dolaylı yoldan benzerlik gõsterir.
güzel görmeyi seviyordur.

dipnot:şii ağır konuşmayın olum lan ayıp oluyor.
megalomanın onde gıdenıdır.
Yalnız insandır.