bugün

arda turanın sevgilisiyle yemek yemek için kapatmış olabileceği mekandır.
yaz sezonunda, alanya'da summer garden'dır. eğer rezervasyonsuz giderseniz bir bar taburesi bile zar zor bulursunuz.
yalancı mekandır.

Daha geçenlerde şahit oldum, nevizade de mekanda oturuyoruz, yanımızda boş masa var ama 6 kişilik tabi

neyse, 2 eleman geldi ama o masadan başka boş yer böle karanlık bi köşede var, oraya da oturmak istemediler
(bu arada bende arkadaşların sohbetlerini kafamla tastik ediyorum ama bi yandan da olayı dikizliyorum. )

Adam orası rezerve beyefendi dedi, çocuklar da oturmadan çekti gitti. Üzüldüm lan.

Saatler geçti gelen giden oturan yok, 3 saat falan sonra 5-6 kişilk bi grup geldi ( bizde ne oturmuşuz ha)
girer girmez boş yeriniz varmı diye sordular, garson şaaak o masadaki yazıyı aldı grubu oturttu masaya.

Bende 'arkadaşlar demek 2 kişi olsak bide tipsiz olsak demek bizede 'yer yok' deyip göndericekler' denilesi olaydır.
boş olan mekandır, müşteriler rezervasyonlarını iptal etmeleri için beddua edilir.
böyle yerlere para kazandıran kekolar düşünsün. ağızlarında yarak gibi nargile, masanın üstünde araba anahtarı, sigara, bileğinde tespih.
güncel Önemli Başlıklar