bugün

Masal bitmiştir agalar.
Yeter 90 yıldan beri uyuduğumuz.
Benim Atam Fatih, ceddim kanuni dir. Ben evladı fatihan osmanlı torunuyum. Ben osmanlıyım.

Ümmet tekrar birleşicek, sancak tekrar dalgalanacak, Türk kürt arap laz Çerkez arnavut tüm müslümanlar tekrar osmanlı gölgesinde huzur bulacaktır.

RTE de açıkladı. Suriyelilere vatandaşlık verilecek. Elhamdülillah! Osmanlı yükselmeye başladı ve bunun önünde kimse duramayacak.
hazır osmanlı'yı yeniden bulmuşken sevr'i dayatmasalar bari.
Kürtlerin,arapların en başta istemediği durumdur. yoksa o günlerden bugünlere gelmezdik. mesele adı osmanlı değil güçlü bir devlet olabilmekte. osmanlı'nın son dönemlerini kimse yaşamak istemez.
görsel

sen bunlardan hangisisin acaba?
(bkz: aga party pls)
Masal bitti fıkra başladı.

Ama osmanlı nereye yükseliyor merak ediyorum.
bugün sokakta acıdığın suriyeli çocuklar yarının hırsızı, gaspcısı tecavüzcüsüdür.
dur daha masal yeni başlıyor.

bu masal elbet bir gün bitecek agalar.
yeter 14 yıldır olmayacak hayaller kurduğunuz.
bizim kurucumuz atatürk, milli şefimiz inönü'dür. biz türkiye cumhuriyeti'ni kuran türkiye halkıyız.

bu günler geçecek. kaçacak delik arayacaksınız. türk, kürt, ermeni, arap, rum, çerkes, laz bütün türkiye'nin kardeşçe ve huzur içinde yaşayacağı günler gelecektir.
Allah akıl dağıtırken plaj şemsiyesiyle mi geziyodunuz nabıyonuz bu arapla bu kürtle yükselcek osmanlıyı sikeyim.
Dktkjkdr güldürdünüz ayol. Başkalarının boyunduruğu altında yaşamak istiyorsan arabistan'a defol.
arap emine'nin ırgatları sizi gidi siziler.... sizin kulağınızı hiç mi kimse çekmedi ulan! ayağınızdaki donunuza kadar borçlusunuz nefesiniz açlıktan kokuyor nedir bu masallarla uyumak bu yüzyılda! uyanın ulan yettiniz artık haa!
eşlerinin hepsi slav ırkından olan padişahların sözde torunlarının hayali. komik.
he la az ötede kurunda saçınız başınız dağılmasın
mesela afganistan bu iş için çok uygun.
Osmanlı nın doğuşu değil de (bkz: Türk dış politikasında eksen kayması) demek daha dogru olur herhalde.
Çeşitlendirmek lazım dünyamızı beyler. Batı ya güven olmaz. 3 gün sonra yeni bir krize girerse Türkiye daha çok yara alır.
yunan işgalindeki adacıklarına sahip çıkamayan padişah bozuntusunun göt kılı tarafından beyan edilen komik cümle.

ülkede haftada bir canlı bomba patlıyor, hergün 3-5 şehit geliyor, pkk ülkeyi bölme noktasına gelmiş, adam osmanlı gölgesi diyor.

pardon adam dedim.
Keşke dediğin gibi olsa Gerçekten güçlü bir devlet olabilsek ama. Bu Vatanını satanlarla olacak iş değil Bugün Kendi kıçını toparlasak yeter bana dediğiniz gibi iyiye gitmiyoruz kötüye gidiyoruz anlayın sokun artık bunu kafanıza olur bir tarafınıza olur ama sokun. O Adamın her dediğine inanmayın artık yav nasıl kutsallaştırdınız adamı tapıyorsunuz resmen Allah size akıl vermiş kullanın şu lanet şeyi.
SON OSMANLI VAHDETTININ TORUNU AYNEN KACTIGI GIBI INGILIZ GEMISIYLE GIRIS YAPAR,
YENI OSMANLI GENELKURMAY BASKANIDA KALDIGI YERDEN DEVAM ETMEK ICIN ALMAN TORPIDOSUYLA ULKEYE GIRER,
ULKENIN HERHANGI BIR TOPRAGI INGILIZLERE KIRALANIR,
ULKE HERHANGI BIR ZAMANDA ISGAL EDEILIRSE ISGALCILERE HALIFENIN ORDUSU DENIR, HALK ZATEN SORGULMAZ,
HERHANGI BIR SAVASTA HEMEN LIMON VAN SANDERS GIBI YABANCI SUBAYLAR ORDU BASINA GETIRILIR,
BENIM ATAM METE DIR, CEDDIM OGUZDUR.
kuralacaksa sadece büyük timurluğu imparatorluğu kurulabilir
yetiş yaaa tümur haaaan.

empire of the timur,

adı bile karizma.
iddia içindeki tek gerçek suriyelilere vatandaşlık verilecek olması. en çok düşündürten ve endişelendiren de o. sonra, türkiye bir ortadoğu ülkesidir deyince de alınıyorsunuz...
nereye doğru?

ulan osmanlının ne olduğundan haberiniz yok daha. abdülhamit nasıl giyiniyordu gördün mü hiç? neyle geziyordu? osmanlı diyince aklına at tepesinde kılıcıyla sağa sola koşturan adamlar gelen cahil herifler osmanlı geri gelecek diye nara atmıyor mu, çıldırıyorum.

senin son padişahın arabayla gezer takım elbise giyerdi at kafalı. sadece devletin adı osmanlı diye hasret duyulmaz. neyin ne olduğunu bi öğrenin önce.

yıl olmuş 2016, gelmiş bana osmanlı diriliyor vs. osmanlı 600 sene sonunda miladını doldurmuş ve bitmiştir. eğer sorunsuz yönetilseydi zaten şu an hala osmanlı olurdu. belki de osmanlı cumhuriyeti olurduk. demek ki bir şeyler yanlış gitmiş değil mi çomar?
ülke kaynıyor siz hala ne diyorsunuz ya pess !!
https://www.youtube.com/watch?v=Zf2HEoJEIwU
sırf adı osman olduğu için adamın birine kul köle, köpek olmak isteyenlerin düşü.
insanlara da gaz verip kenardan izleyesin amk ya ahahahah. olm bu adamlar dünyayı bölüyor bir imparatorluğu mu diriltecekler salak mısınız siz lan? siz başımızdakilerin kime hizmet ettiğini sanıyorsunuz amk ya.
geçmişin çöplüğünde yaşayan aptal toplumlar, çağın gerisinde kalmanın yaşattığı buhranı böyle nostalji ütopyalarla giderirler.

şüphesiz ki bunda anlayanlar için derin anlamlar vardır.
güncel Önemli Başlıklar