1. 1.
  aksiyon disinda hicbir sey vaat etmeyen gereksiz marvel filmlerini izleyip dc filmlerini b.k atan 15 yas alti ergen bozmalaridir.

  arkadasim, demir adam falan ne la ? thor ne lan ? ciddi ciddi oturup izliyor adamlar bunlari saka gibi. kaptan amerika nedir ya ahah. sirk gosterisindeki hayvanlar aklima geliyor bunlari gordukce. iste bunlar ekranda ucup kaciyor veletler de alkisliyor falan. amina kodumun mallari sizi. kaptan amerika gibi s.kimsonik karakterleri bile saksaklayabilen akliniza tukureyim.
  6 -6 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  Ben de marvel veya bu tarz animasyon filmlerini sevmiyorum, ama izleyenlere beyin yoksunu, ergen demek yanlistir.

  Cunku izleyen kisinin zevki, sinemaya veya dvd'ye verdigi para da onun cebinden cikiyor. Beni etkileyen bir sey yok yani.

  Ayni sekilde benim begendigim film tarzlari yuzunden biri beni ergen, beyin yoksunu ilan edemez.

  Tanim olarak ise: bir beyan.
  4 -2 ... liquid tension experiment
 3. 3.
  (bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
  1 ... cifthasekipasa
 4. 4.
  Bunu diyen de "dc'ye bok atıyorlar" diyor.
  (bkz: ergen çatışması)
  3 ... dedi cemil icinden
 5. 5.
  surekli ayni temel ustune cila atilmasiyla olusturulmus, tamamen otuzbirci ergenlerin paralarini almak amaciyla uretilen filmeri seyreden tiptir.

  aciyorum sizin gibi embesilleri besleyen ana babalara.
  2 ... dr harleen quinzel
 6. 6.
  filmden ciktiktan sonra iron man'i dusunup masturbasyon yapan 31'ci veletlerdir.

  yakinda marvel s.ctigi b.ku filme cekecek ve bu ergenler de afiyetle o b.ku yemeye devam edecekler.
  8 -7 ... dr harleen quinzel
 7. 7.
  allahtan suicide squad çıktı da kimileri nick yaptı kendilerine.

  keşke dc de marvel gibi bir düzen oturtabilseydi. hikayeyi kötü harcadılar. hayır hepsini geçtim, zaten bu noktadan sonra marvel ile sinemada mücadele etmeleri imkansızdı. hazır flash, arrow ve supergirl dönüyorken oradan bir justice league'e bağlasalardı mevzuyu.
  3 ... rottweiler
 8. 8.
  Ayrımcılığı, taraf olmak zorunda hissetmenin göstergesidir. Çünkü birini sevmek zorundasın, taraf olmayan bertaraf olur gibi abuk subuk bir düşünceye sahip olmanın getirisi budur. Biri iyiyse diğeri kötüdür ya da birisi daha iyiyse diğerini sevemezsin ona düşman olmak zorundasın. Kapitalizmin getirdiklerinden biri budur, size seçenekler sunar ve birini körü körüne destekleyeceğinizden emin olur. Desteklediğinize daha çok yatırım yapar, daha fazla desteklersiniz ki rekabet ortaya çıksın ve iki taraf da kazancına kazanç eklesin. Tabi ki eski gönderilerimde de görüldüğü üzere dc yapımları benim de daha fazla ilgimi çekiyor fakat bu demek değildir ki marvel yerin dibine batsın.. ikisi de güzel ikisi de iyidir. Kazandıralım.
  ... circumstances
 9. 9.
  amerikan sinemasını komple bırakmanızı tavsiye ederim. çünkü alayı marvel mantığında. vur kır parçala. özel efekt kıyamet gibi. konu yok dram yok.
  ... sozlugun krali
 10. 10.
  hayattan sogutan tiplerdir.

  ezgi'nin kanali diye bir yer var girin bakin. 10 yasindaki veled-i zinalar ayrin men, keptin america diye geziyor. amina kodugumun veletleri ya. sunlari gaz odasina tikip gazi sonuna kadar koklemek istiyorum.
  2 -11 ... dr harleen quinzel