bugün

aksiyon disinda hicbir sey vaat etmeyen gereksiz marvel filmlerini izleyip dc filmlerini b.k atan 15 yas alti ergen bozmalaridir.

arkadasim, demir adam falan ne la ? thor ne lan ? ciddi ciddi oturup izliyor adamlar bunlari saka gibi. kaptan amerika nedir ya ahah. sirk gosterisindeki hayvanlar aklima geliyor bunlari gordukce. iste bunlar ekranda ucup kaciyor veletler de alkisliyor falan. amina kodumun mallari sizi. kaptan amerika gibi s.kimsonik karakterleri bile saksaklayabilen akliniza tukureyim.
Ben de marvel veya bu tarz animasyon filmlerini sevmiyorum, ama izleyenlere beyin yoksunu, ergen demek yanlistir.

Cunku izleyen kisinin zevki, sinemaya veya dvd'ye verdigi para da onun cebinden cikiyor. Beni etkileyen bir sey yok yani.

Ayni sekilde benim begendigim film tarzlari yuzunden biri beni ergen, beyin yoksunu ilan edemez.

Tanim olarak ise: bir beyan.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
Bunu diyen de "dc'ye bok atıyorlar" diyor.
(bkz: ergen çatışması)
surekli ayni temel ustune cila atilmasiyla olusturulmus, tamamen otuzbirci ergenlerin paralarini almak amaciyla uretilen filmeri seyreden tiptir.

aciyorum sizin gibi embesilleri besleyen ana babalara.
filmden ciktiktan sonra iron man'i dusunup masturbasyon yapan 31'ci veletlerdir.

yakinda marvel s.ctigi b.ku filme cekecek ve bu ergenler de afiyetle o b.ku yemeye devam edecekler.
allahtan suicide squad çıktı da kimileri nick yaptı kendilerine.

keşke dc de marvel gibi bir düzen oturtabilseydi. hikayeyi kötü harcadılar. hayır hepsini geçtim, zaten bu noktadan sonra marvel ile sinemada mücadele etmeleri imkansızdı. hazır flash, arrow ve supergirl dönüyorken oradan bir justice league'e bağlasalardı mevzuyu.
Ayrımcılığı, taraf olmak zorunda hissetmenin göstergesidir. Çünkü birini sevmek zorundasın, taraf olmayan bertaraf olur gibi abuk subuk bir düşünceye sahip olmanın getirisi budur. Biri iyiyse diğeri kötüdür ya da birisi daha iyiyse diğerini sevemezsin ona düşman olmak zorundasın. Kapitalizmin getirdiklerinden biri budur, size seçenekler sunar ve birini körü körüne destekleyeceğinizden emin olur. Desteklediğinize daha çok yatırım yapar, daha fazla desteklersiniz ki rekabet ortaya çıksın ve iki taraf da kazancına kazanç eklesin. Tabi ki eski gönderilerimde de görüldüğü üzere dc yapımları benim de daha fazla ilgimi çekiyor fakat bu demek değildir ki marvel yerin dibine batsın.. ikisi de güzel ikisi de iyidir. Kazandıralım.
amerikan sinemasını komple bırakmanızı tavsiye ederim. çünkü alayı marvel mantığında. vur kır parçala. özel efekt kıyamet gibi. konu yok dram yok.
hayattan sogutan tiplerdir.

ezgi'nin kanali diye bir yer var girin bakin. 10 yasindaki veled-i zinalar ayrin men, keptin america diye geziyor. amina kodugumun veletleri ya. sunlari gaz odasina tikip gazi sonuna kadar koklemek istiyorum.
Çizgi romansa konu dc marveli yer..ama sözkonusu sinemaysa dc yarrrrrraaak gibi hiç kusura bakmayın..marvelin Tirnagi etmez..

Ulan marvele bok atan ama Stanley kubrickten,Alfred reyizin filmlerinden falan örnekler verse bir nebze anlarım..Bu tarz filmleri sevmiyordur der geçerim..

Ama adam sinemada marvele bok atip dc savunuyor ya..cidden şaka gibi..

Kaptan amerika hayranına 10 yaşında diyip de Superman batman hayranı olmak neyin tutarsizligi,bu hangi seviye?
dc'den the dark Knight harici ne var da marvel izleyince beyinsiz oluyoruz amk.
(nickin güzelmiş kardeş.)
Kanka sen de izlemişin yoksa tanos'u nereden bilecen?

Fantastik film seven, belki biraz çizgi roman da okumuş kişidir. Beyin yoksunluğuna girmiyorum.
Recep ivedik izleyerek kullanılan küfürlere kahkaha atanların anlayamayacağı gerçek sinema sever insanlardır.
dc filmleri ve zack snyder filmleri dururken 10 yaşında çocuklara hitap eden marvel coming filmleri izleyen ergenlerdir. marvel ne amına koyayım? tek atom bombasıyla anası sikilen düşmanların dünyayı fethettiği ve onları durduran bi avuç çakma kahraman filmleri yapan stüdyo.