bugün

Namus ve iffetini haya ve edebini koruyan pak u alâ kedidir.

Tabii ki hayır, hayvanice kısırlaştırılmış ve sahibinin egosu yüzünden eve kapatılmış kedidir.

Hepsinin hesabını vereceksiniz.
Ev kedisidir. Ortalığı tırmık izi içinde bırakır. Yazık lan.
vaginismus rahatsızlığı olandır.
görsel
büyük olaslıkla partner bulamaması durumudur.
eskilerden rivayet olunur:
yine boyle bir mart ayinda ,daha once hic iliskiye girmemis,seks'den habersiz bir kedi damda abileri konusurken kulak kabartmis:
- amina koyacaz butun disilerin,kanirtacaz.ben doggy yapacam.sikecez hepsini vb..
- kucuk emrah safliginda yaklasip" abi ben hic zikismedim", biz "uc minik yavruyduk,hayat kotu savrulduk"" bana da ogretin nolur abi" falan demis..abileri acımıs kucuk kediye:
- gel lan sana kiyak yapalim ,yarin mart'in 2.gunu, sabah 6 da burda damda ol! biz ne yaparsak sende aynini yap!! sikismek neymis ogren..

- minik kedi heyecanla gelmis sabahin korunde, kendisi gibi 4-5 abisi damda..hava soguk..oyle boyle degil buz kesiyor.abi kediler titriyor.kivraniyor soguktan..

minik yavru utana sikila yaklasmis abisine..
" abi sizi bilmem ama daha fazla dayanamayacam, ben yarim saat daha sikisir giderim" demis..
ev kedisidir. sahibi eş bulamayınca boş boş dolaşıyordur ortalarda.
(bkz: yana yana buraları dolaşıyorumn)
tatmin olamamış kedidir. ösym başkanına ihtiyacı vardır. sehven de olsa nisan sonuna kadar tatmin olmalıdır...
(bkz: emeklilik)
bahtsız bedevinin kedisidir.
nisan ayında mahalleye korku salacak kedidir.
cool takılmayı seçen bir kedidir.
abazan kalmış kedidir. belki de mart ayı gelene kadar yeterince ilişkiye girdiği için artık kaldıramıyordur.*
sürü psikolojisinden ayrılmış, kendi cinsel hayatını kendi belirlemiş, 'amaaan, martta neymiş, bana her ay zevk sefa' bilincine sahip kedidir.
regl olmuştur kesin.

- münevver sevişelim mi ?

+ reglim tahsin...

- koca senede zaten topu topu bir ay seks yapabiliyoruz...

+ başım da ağrıyor...

- deplasmana git diyorsun.
koltukların tepesine çıkar çıkar, cırtlak cırtlak miyavlayarak aşağı atlar. durmadan sağa sola koşturur, en küçük kapı sesine koşar, kaçmaya çalışır. yazık ona.
işini şubat ayında yapmış bitirmiş kedidir.
ortalıkta "mart ayında kediler, yaparlaaaar bebeeleeeer... ah ulan ah" şeklinde ağıt yakarak dolaşan, çölde kutup ayısına yakalanmış bedevi modundaki kedidir.
takvimi olmayan kedi'dir.
ya'da çift cinsiyetli filan'dır.
hamile'de olabilir.
istediği skoru mart sonuna kadar elde edemeyip icraatlarını nisan başlarına sarkıtan kedidir.
hakkında kötü yorum yapılmaması gereken kedider. neticede mart ayında insanlar ve yunuslar gibi zevk için değil soyunu sürdürmek için çalışmaktadır.
Günün ve gecenin alakasız saatlerinde bas bas bağıran kedidir. Hali içler acısıdır.
sahibi tarafından sokağa salınmayan kedidir. *
nihat doğan'ın kedisidir. ülke bu haldeyken ilişki yaşayamaz.
marjinal kedidir.
güncel Önemli Başlıklar