1. 1.
    şüphesiz ki ne yaptığı anlaşılamayan, dahil olduğu ırk ve topluluk teamüllerinin dışına çıkan kedi. balkonun dibinde aoovv aooov, moaaav moaaav, kadın kedi ariyorum miyavları. yettin artik sen. kapandı kardeşim seks sezonunuz. bugun git, 11 ay sonra gel. kafa bu kafa.
    8 -1 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  2. 2.
    Diğer kedilerin de adını kötülemektedir.
    1 ... talihsiz sokak kedisi
  3. 3.
    Az önce seks hayatlarını rahatça yaşasınlar diye yolumu değiştirdim bu minik azgın kediler yüzünden. Gerçi ikisiyle de birkaç saniye bakışmamıza rağmen hiç istiflerini bozmadılar. Sanırım boşa çaba sarfettim. Benim yerime yobazın tekine gelselerdi linci yemişlerdi valla.
    2 ... sircakosksakini
  4. 4.
    seviştiği kediyle ciddi düşünen tekirlerin yaptığıdır. önceden haber etseler de yüksek desibelli “ouvvv auvvvv” sesleri yüzünden mahallede birini boğazlıyorlar sanmasak gece gece.
    3 -2 ... dibi dibi rek
  5. 5.
    Kedilere artık salt mart değil, her ay çiftleşme ayı olmuştur, idrak, midrak hak getire.

Sokakta baktığım birkaç kedi var, nerdeyse iki ayda bir bebeleriyle arz-ı endam etmeye başladılar arkadaş!
    O birkaç kedi oldu mu sana kabile!
    Mama için bütçe yapmak zorunda kalıyorum iyi mi, ocağıma incir ağacı diktiler bu yellozlar!
    Ya da sapık kediler tarafından tecavüz edilip duruyorlar, bilemiyorum.
    Çok mağduruz!
    imdat!
    4 ... zeytinyagli dolma kalem