1. 1.
  Şaka gibi bir insan evladıdır. Onca dam çalışıp didiniyor günlerce aylarca takip ediyor ve marsa araç indiriyor siz çıkmış yalan diyorsunuz. Ulan adamlar milyar dolar para harcıyor bu işe nasıl bir yalan bu? Koskoca bilim insanları dünyanın düzlüğünü saklamak için yalan mı söyleyecek yok artık derler adama.
  mars a inildiğine inanmayan düz dünyacı
  Kaç tane adam var orada hepsi toplanmış sizi kandırıyorlar öyle mi?
  1 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  adamlar bizi kandırsa ne kazanacak merek ediyorum . dünya tarihinde tek bir tane insan işi kolaylaştıracak teknolojik gelişme yapmamışken yapanlara b.k atma en büyük hobimiz oldu.
  3 ... vanligogh
 3. 3.
  Eşeklik parayla mı? Bu mallar ne anlar fizikten bilimden...

  işte sadece böyle malların yaşadığı ülkede Nikola tesla ya bilim adamı gözüyle bakılır. Daha bilim nedir? Bilimadamı kimdir? Tanımını bilmeden bir elektrik mühendisine, mucide bilimadamı der geçerler.
  ... picleme
 4. 4.
  bazı "yetkili" sözlük yazarlarının da inanmadığı olaydır.
  1 ... yastiklagezen
 5. 5.
  kendisinin yapamadığını bir başkasının yapıyor olmasına ihtimal vermeyen düz kafalılar. siktin sene soğanla sarımsakla uğraşacaksınız, hoş tarım ülkesinde onuda beceremiyorsunuz ya.
  6 ... kutsal cezmi
 6. 6.
  Güldürür.
  ... ktm li aynasiz
 7. 7.
  sponge bob kiliklinin tekidir.
  ... arxaggelou
 8. 8.
  kafası çalışan kişidir.
  ... jimmy tudeski
 9. 9.
  olaylara temkinli yaklaşan kişidir. buradaki yazarlar gibi sanki kendileri inmiş de görmüş gibi inanmaktansa, sorgulamayı tercih eder.
  ... kan tutan kasap