1. 1.
  var olan gereksizliktir.
  6 -10 ... taciturnn
 2. 2.
  diyanetin 2018 yılı bütçesi yaklaşık olarak 2 milyar 60 milyon dolar, hatırlatmak istedim sadece. hindistan'ın mars projesi ise 30 milyon dolara mal olmuştu onu da ayrıyetten hatırlatmak isterim.
  8 -3 ... ecinni
 3. 3.
  tc nin en gerekli kurumlarından biri diyanettir. eğer diyanet olmasa hocalar hutbeyi kendileri belirleyeceklerdir, kötü niyetli bir hocanın verdiği fetva halk arasında infial yaratıp katliamlara sebep olabilir, maraş, çorum, sivas ( madımak) da olduğu gibi.
  4 -9 ... tierraylibertad
 4. 4.
  bence diyanet olmasaydı ülke daha müslüman ve zengin olurdu.
  o ibnelerin ramazanda götüme kaçan suyun orucumu bozup bozmayacağını söylemesi için o kadar para almaları hem israf hem kul hakkı hem de haram.
  4 -2 ... munir bey
 5. 5.
  Diyanet işleri Başkanlığı, Atatürk’ün Maturidilik ve Hanefilik esaslarına göre oluşturduğu bir kurum olup Atatürk laikliğinin en önemli bileşenlerinden biridir.
  Ama tabii siz ataturk den daha akıllısınız unuttum.
  1 -3 ... tierraylibertad
 6. 6.
  Diyanetin varlığı değildir sorun olan. Bence diyanet varlığını devam ettirmelidir. Lakin ayrılan bütçe çok büyük sorun ve soru işaretidir.
  2 ... mr drunkenstein
 7. 7.
  mars'a araba göndermiyorken de gereksizdi.
  2 -1 ... munir bey
 8. 8.
  Diyanet gereksiz bütçe alan bir kurum elde tutulur bir faydaları yok.
  3 ... fyodor paskevich
 9. 9.
  Diyanet'in ilgi alanı olmadığı için diyanet'i bağlamayan durum. diyanet mi gönderecek marsa arabayı? Bu ülkede mars'a araba gönderecek araştırmaları hangi kurum yapacaksa ve yapmıyorsa bu onun gereksizliğini gösterir.
  ... keyfinizinkahyasi
 10. 10.
  Diyanet gereksiz degildir, bu kadar butce verilmesi gereksizdir. Bu butce universitelere ve beyni calisan insanlara ayrilmalidir.
  1 ... amethy