bugün

Ekşi Sözlük'teki baal kullanıcı adlı yazarın büyükbabasıdır. En son 20 Temmuz 2022 saat 14:15'te ailesiyle haberleşmiş ve sonra kendisinden haber alınamamış. Marmaris'te yaşayan Uludağ yazarları lütfen etraflarına baksınlar. Bugün en son Köyiçi mevkiinde telefon sinyali alınmış.

görsel

Bu da ekşi Sözlük'teki başlığın linki:

https://eksisozluk.com/entry/140295399
Olayın tedirgin edici tarafı, Fahrettin amcanın bankaya gittikten sonra kaybolmuş olması. inşallah sağ salim bulunur. Uplayalım arkadaşlar.
Başlık üstte! Up up up…

Marmaris’teki yazarlara duyurulur, sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşım yapın amcamız bir an önce bulunsun.

Umarım başına bir şey gelmemiştir.

Edit: amca ölmüş ya lan. Valla üzüldüm ya.

Up up up diyoruz.

Sözlükte başlık sabitleme şeyi yok mu acaba ya? Adamcağız 82 yaşında ama alzheimer hastası falan değil. Aklı başında ve dinç. Bankadan sonra kaybolması beni de endişelendirdi. Bir el atıp yukarıda tutalım arkadaşlar.
Bu arada bu mevzuda asıl sıkıntı şu, MOBESE kameralarına henüz bakılmamış. Bürokrasi çok yavaş işliyor. Bu gibi durumlarda esnaflardan yardım almak lazım. Marmaris'te ikamet eden yazarlar lütfen yardımcı olsunlar. Amca 2 gündür kayıp. Ailesi perişan olmuş.
Dayı en son yapı kredi bankası uzunyalı şubesinden çıkarken görülmüş. Sonrası henüz yok. Uzunyalı ve Köyiçi civarını bilen bir Allah'ın kulu yok mu arkadaş?

82 yaşında adam 2 gün boyunca otelde falan kalmadıysa ne yapar? Üstelik de çok sıcak bir yer.
Bu arada Fahrettin amca içmeler'de ikamet ediyormuş arkadaşlar. Lütfen duyurabildiğimiz kadar duyuralım. En azından gündemde kalsın.
mutlaka gören duyan birileri vardır ancak bunun televizyona çıkması lazım. genelde bu gibi durumlarda daha yaşlı bireyler etrafı inceler ve dikkat eder. bu insanların sosyal medya kullanmaları bir nadirdir. o yüzden televizyonda gördükleri programlara telefonla bağlanıp bilgi verirler.

umarım en kısa zamanda bulunur.
Maalesef yaşamını yitirmiş. Ayrıntıları henüz bilmiyorum.
ya kul ya allah gaspıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.