bugün

kendi sapığımız bitti bir de avrupai ithaller çıktı.
Suçu işleyeninde ingiliz olmasından dolayı bizene dediğim önermedir. Ortada bir suç var evette suçu işleyenin ingiliz olduğunu unutmamak gerekir. Sözlükte olay yanlış anlaşılmasın.
bize giren çıkanın olmadığı tecavüzdür. hemşehri hemşehriyi gurbette zikermiş.
Antalyaya ve türkiyeye ne yazık ki ingilizlerin en alt sınıfları gelir hatta bunların bir lakabı vardı unuttum.
hemseri hemseriyi gurbette sikermis.
iki ingilizin arasında yaşanan bir olaydır bizi ilgilendirmez. ama yaşandığı bölge ege bölgesi olduğu için şaşırtmamıştır.
Amk kadına tecavüz etmişler bizi ilgilendirmez diyen bir sürü orospu çocuğu var. Tecavüz lan tecavüz ne demek ilgilendirmez. Bunun dini, ırkı mı var amk malları. Az insan olun ya... Nefret ediyorum şu kafadaki insanlardan.
Türk erkeğini taniyamamis tanisa gelmezdi. Mesela alman kadinlar gayet iyi taniyor onlemini aliyor. Gariban ingiliz bilememis gelmis. Insallah çabuk toparlanir ulkesi de ona destek olacak bir ülke. Geçmiş olsun ne diyelim son olsun. Yanında koruyucu aletler urunler tasimali.
Edit: türk degilmis sonradan okudum sasirtti.
tecavüz suçtur ve cezası vardır. pasaporta göre tecavüz tanımı olamaz.
Hayret, bu saat de orada ne yapıyormuş diyen yobazlar, mini etek gitmeseydi diyen Nihat doğanlar (şair gibiyim, ne güzel kafiye uydu) diyenler yok...
Tam da yok diyecektim ki; bunlardan daha cahil olan "bize ne, ikisi de ingiliz" diyen tipler gelmiş.
Dangalaklar kaza (ölüm yaralanma sakat kalma) gibi klasik sigorta hizmeti kapsamı ülke gerçeği olarak terör tecavüz hastalık olarak genişledi.
Bir şirket de çalışmanız ve Suriye ırak gibi ülkelerde olan bir inşaat ya da sağlık veya beslenme projesinde görev alsanız sigortanızı klasik kaza sigortası mı yaparsınız?
Ülkemize gelen her turistin can ve mal emniyetinde yasal yükümlülükler TC devletinin görev alanına girer.
Her türlü zarar tanzimi hukuk giderleri sağlık harcamaları (bulaşıcı hastalıklar, yaralanma vb) senin benim vergilerimle karşılanır.
Bırakın bu durumu, onlar misafir olur ve misafirin canı namusu bize emanet olur.
Bunun için bize ne diken de dikilen de nasıl olsa gavur çomarlığını yapıp dangalak dangalak konuşmamak lazım.
güncel Önemli Başlıklar