bugün

bünyesinde green garden,joy ve arena gibi yüksek kalite barlar bulunduran sokaktır.
gayet büyük ve eğlenceli mekanları bünyesinde bulunduran sokak. yanınızda kız arkadaş varsa heryere ücretsiz girebilirsiniz ama dam yoksa sorun yaparlar, dışarıda bulunan bodyguardlara girebilir miyim? damsız giriliyor mu? diye sormayın. sadece soracağınız şey kaç para? bunu demeniz yeter.
keşfetmeye areena ve back street'ten başlanırsa hakkında ziyadesiyle fikir sahibi olunabilecek eğlence dolu sokak. güzel mekanlarında genelde "damsız girilmez" vakası söz konusudur. sokakta ve sokaktaki mekanlarda birbirinden tatlı yabancı turistlerle karşılaşabilirsiniz.
kısayalı ve uzunyalı olmak üzere iki tanedir. uzun yalı sahil şeridindedir. kısayalı biraz içte kalır. arena açık hava diskosudur. yeterince büyüktür. türkü barlar yeterli değildir. sadece türkçe müzik çalan joy disco su vardır. green gidilesi güzel mekandır.
maramaris barlar sokağı emsallerine göre en iyisidir. sokağın yapısı itibari ile çatılar birbirine üzerinde gezebilecek kadar bitişiktir. genelde sokağın en eskisi olan greenhouse, b 52 yada back street tercih edilsede son yıllara areena damgasını vurmuştur. genelde beğenilerim farklı olduğundan hatırlayanı var mıdır bilmem ama bir zamanlar b club ve down town vardı ve tek kelimeyle mükemmel mekanlardı. b club türkçe müzik yapan bir mekan olup her gece saat tam 12 ' de onuncu yıl marşı çalıp dev ekrandan atatürk resimleri yayınlardı ve mimari yapısı kale şeklinde olan barın her bir tepesinden meşaleler yakılır balonlar atılırdı.
herkese renkli günler
an itibariyla minimal bir cehennem tasviridir. karilar super.
3 shot 10 lira standları ile dolmuş ıslık çalınarak müşteri çağırılan kıro dolu, çöpten yürünmeyen sokaktır. Nadir geçilesi bir yerdir.
walking street'i görmemiş ve duymamış olanların övdükleri sokaktır.
gece 2 ye kadar arena veya joy 2 den sonra uzunyalıda ki vıp bar 3 ten sonra after partisi vardır...yalnız giderken fazla kasmadan giyinmenizi tavsiye ettiğim yerdir yoksa atletli gençler kızları götürdüğünde moraliniz bozulabilir.
guzel bi sikaktir 2005 2009 yillari arasinda fink attim vurda yzunyali da dahil olmak uzere. sunu bilirdik. barlar sokaginda turist dusurmek zordur. saplilar gelir genelde. uzunyalida ise basitti aranan 17 18 yasinda kizlar gelirdi genelde. simdi durum nasil bilmiyorum. uzunyaoinin bir kismini yikmislar sanirim
okul biterse benim meskenim marmaristir.
Dıp tıs Dıp tıs bu aralar RIO geldi ,gitti.
Çeşmeye ve Bodruma nazaran daha çok ve daha ucuza eylenebilirsiniz. Marmaris gece hayatı Mayıs Eylül aylarında en hızlı zamanlarına gelir. marmaris barlar sokağı sokağı ve marinada adım atacak yer bulamazsınız. Mekânlardaki fiyatlar diğer tatil yörelerine göre daha ucuz, özellikle Rusların ve ingilizlerin takıldığı barlar sokağı tam bir şölen yeridir. Sabah saatlerinde hemen hemen tüm mekânlarda köpük partisi yapılır. Marmaris’te gece uyunmaz.
en son bi rock bar vardı, ne oldu bilmiyorum. ama kesinlikle bodrum'dan güzel değildi.
güncel Önemli Başlıklar