bugün

güldüren durumdur. insan bu kadar olamaz ya. evet.
daha da komiği marmaray'ı ölümüne eleştirip sonra da kullanmaktır.

aynısını üçüncü köprü'de de göreceğiz * .
bu kafayla hareket edeceksek türkiye'de yaşayıp atatürk'ü eleştirmek te yanlış diyebiliriz *
ulan sanki bana lütfedip kendi cebinden mi yaptı? vatandaşın parasıyla vatandaşa hizmet edicek tabii ki.olması gereken şeyi neden büyük bi olay gibi gösterirsiniz a.k.
yapılan bu tespit kadar güldürmemiştir.

yazık yaptırdı madem aramızda para toplayıp ne kadar harcadıysa ödeyelim.

te allam ya neyin kafasındasınız siz hala!

sanki cebinden yaptırdı.
Bu gibi projelerin parasının genellikle halktan çıktığını bilendir.
marmaray bitmiştir. *
(bkz: dont feed the troll)
bak beynini s.. trolü. zaten olması gereken budur ama sen ne bileceksin.. sevinin oy verin lan yol yaptı size. sizin haberiniz olmadan cebinizden paranızı çaldı gemicikler aldı. kaçak saray yapti. iyi uykular akkardesler. iyi uykular
Sırf bu yüzden karşıya geçmiyorüm.
troll kardeş cebinden mi yaptı sen benzini 2 tlye alıyorsun herhalde .
ayıptır. evet.
bir türkiye'de yaşayıp atatürk'e küfür etmek değildir.
ulan inşaat yapmaktan başka icraatları yok. tek marifetleri beton dökmek olan hükümeti eleştirmeyenlerin amk. evet.
En büyük günahlar listesinde on ikinci sıradadır.
Senin ödediğin vergiyle yapılmış bir icraati tabiki de kullanacaksın.

Sanki babasının hayrına yapıyor amk.
affedersiniz ama nankörlüktür. evet.
Atatürke küfredip latin alfabesini kullanmak, başı derde girdiğinde anayasal hak diye ortalığı yıkmak gibidir.
Yıllardır Ödediğim vergilerden kalan(!)larla yapılan ulaşım hizmetleridir.
Ödeyen de benim, yaptıran da ben, milletvekilini, başbakanı seçen de ben, indiren de ben, 18,19 yaşında hayatında hiç vergi ödememiş trollere niye dert oldu anlayamadığım hede.
izban kullanarak yaptığım. buna hakkım var.
(bkz: minik resul e yardım kampanyası)
atatürkün kurduğu cumhuriyette yaşayıp, bizzat atatürkün türkçeleştirme talimatı verdiği kuranı kerimi okumayıp, Atatürkü sevmeyen, saymayan, hakaret edenlerin olduğu Türkiye'de, aslında önemsiz kişiler sayılır bu rte yi eleştiren kesim.
Bu nasıl saçma bi mantıktır? O zaman şöyle diyelim "Dünya'nın en gelişmiş otobanlarını yıllar önce bugünün standart ve kalitesinin yer yer üzerine çıkarak Almanya'da Hitler yaptırdı.Almanlar yıllarca o otobanlarda mis gibi seyahatler yaptı,o yolları tepe tepe kullandı.O zaman Hitler'i eleştiren Alman nankördür"

Arkadaş bir iktdar bu hangi parti iktidarı olursa olsun "Hizmet yapmakla mükelleftir".Vatandaşlar ise bu iktidara ister muhalif olsun,ister bu iktidarın shibi partinin taraftarı olsun bu hizmetlerden yararlanma hakkının en doğal sahibidir.

O zaman bu mantıkla boğaz köprülerini de ANAP'lılar dışında kimsenin kullanmaması lazım...
Duble yoldan gecmek istemiyor belki.
(bkz: Yapması gerekeni yaptığı için birine saygı duymanın gerelsizliği)