1. 1.
    son hesaplamalara göre, marmaray 440 milyon yolcuya ulaşım imkanı sağlamış kabaca bir hesaba göre ise cirosu 1 milyar 827 milyon liraya ulaşmış!

gerçekten sevindirici, ülkemize bu şekilde, faydalı hizmetlerde bulunanlardan allah razı olsun! daha nice, bu şekilde hizmetlerde bulunmayı nasip etsin! "istemezük"çüleri de bildiği gibi yapsın!

http://www.milliyet.com.t...r-liraya-yaklasti-6123093
    4 -19 ... tc iyesta sert
  2. 2.
    osmangazi köprüsünün, yavuz sultan selim köprüsünün, gebze izmir otobanının cirolarını da yazsana.

onları da yaz ki çomarlar görsün, kimbilir kaç milyar trilyon katrilyar ciro yapmışızdır offf.
    23 -2 ... comarlara fisildayan adam
  3. 3.
    haydan gelen huya gider sözünü hatırlatır. marmaray, metrobüs ve raylı sistemden kazanıyorsun. sonra üzerilerine biraz daha koyup osmangazi köprüsü ve 3.köprüyü işletenlere veriyorsun. matematiği icat eden adama şu tabloyu göstersen oturur ağlar.
    7 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Marmaray başarılı projedir.

Bana deseler ki Kanal istanbul projesinin hepsini şehir içi ulaşımlara harcayacağız. Şehirlerin her yerine demir ağları çekeceğiz. Helal olsun derim.

Biz faydalıya faydalı deriz. Bir yazarın da sorduğu gibi, bize yavuz Selim'in, Osmangazi'nin cirosunu da... Pardon ettiği zararı da yazın *
    8 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    marmaray ın cirosunun 2 milyar liraya ulaşması

marmaray ın cirosunun 2 milyar liraya ulaşması
    2 -1 ... ben de yazdim
  6. 6.
    marmaray başarı falan değil akp nin tipik beton projesidir. yol köprü tünel başarı sayılmaz. ülkeyi soyup sovana çevirdiler. vatandaş aç.
    -3 ... eti cin baba
  7. 7.
    işte innavasyon budur. O hattın gerçek potansiyelini gerçekleştirmek.

Evet, hat vardı ama boğazın iki yakasında ayrı düşmüş boynu bükük sevgililer gibiydi. Köhneliğinden, kağnı gibi yavaşlığından, tinerci yatağı olmasından bahsetmiyorum bile.
    2 ... tea man
  8. 8.
    Denek ki geçiş garantisi verilmeyen, yandaşa peşkeş çekilmeyen projeler gayet güzel çalışıyor ve para kazanıyor.
    Peki bu örnek varken diğer köprü ve otoyolların geçiş garantili işletilmesi vatana ihanet değil de nedir?
    3 ... federal almanya
  9. 9.
    solcuları çatır çatır kıskandıran başlık.
    ... vedat minor combo