1. 1.
  tuncay özkan'ın gerekçeleriyle! izah ettiği troll iddia. Baktılar b*k atmayla olmuyor biz yaptık deriz taktiğine geçtiler heralde. Biz yaptık deriz aq inanan üç beş keriz çıkarsa kardır. inanmayanlar da alışık zaten bizim yalanlara. bişeycik olmaz.
  4 -4 ... mahmut sezar
 2. 2.
  Zonguldak üniversitesi'ni, ısparta Süleyman Demirel Üniversitesi'ni, izmir Adnan Menderes havalimanı'nı ve ibrahim Tatlıses'in yalısına doğalgaz bağlantısını Tayyip'in yaptığı palavralarının yanında hiçbir şey değildir.
  11 -5 ... alkolik oldum
 3. 3.
  hatta diğer chp'li arkadaşlar daha enteresan iddialarla süslerler bile merak etmeyin aq. Evet evet biz yaptık diyelim toplantı sona ermiştir şeklinde karara bağlandığını tahmin ettiğim komedi.
  4 -1 ... mahmut sezar
 4. 4.
  şaka yapıyo olabilir mi, seçmene şirin gözükmek için komiklik falan?
  4 ... iyyneci
 5. 5.
  sultan abdülmecid'i severim ,hatalarına rağmen yine modern görüşleri sayesinde en azından kavalalı'nın baskısının ve 1853(56) rus savaşının kötü etkilerini azaltmış savaş sonucu göçenlerin mağduriyetini en aza indirmiş bir padişahtı.
  ama çizdiği üsküdar-sirkeci (sarayburnu) projesi (proje denirse) bir resim çalışmasından öte bir şey değil.

  güldürmeyin. marmaray -sirkeci istasyonunun 9 kat olduğunu unutmayın ve sarayburnu'un sahilden itibaren çok derin bir yer olduğunu.

  1850 ler de orada çalışma yapacak teknoloji hayal bile değildi.
  tabi ki düşünülmesi güzel ama o dnemde bir jül vern ( Jules Verne) yapıtlarının yanına bile yaklaşamazdı.

  ha cahil dinci sakallı yobaz kaşkallarsın bugün ama gerçi o dönemde sakallı yobaz o resme şeytan işi demişti ya,neyse...
  bu arada blent ecevit'in değil nurettin sözen'in ön projesidir.
  2 ... baris hemen simdi