bugün

dersleri çok zor olan okul.
iktisat bölümü okuyacaklar için kek okuldur.
devam zorunluluğu yoktur, keyfe kederdir.

göztepe kampüsü eh diğer kampüsleri yaramazdır.
göztepe yemekhanesi güzel, kafeleri hoştur.

marmaraya yürüme 10 12 dkdir, kütüphanesi yenilenmiş ve güzeldir.
istanbul’da olmasa beş para etmeyecek bir üniversite. Sırf istanbul’da diye yüksek puanla öğrenci alıyor. Nerden mi biliyorum? Çünkü oradan mezunum.
https://galeri.uludagsozl...C3%BCniversitesi-2071691/

bu nedir şimdi ? *
burada yüksek lisans için daha evvel mesleki bilgi değerlendirme sınavına girmiş olan yazarların mesaj kutumu rahatsız etmesini rica ediyorum efendim.

edit: be facianın feryadı ne oldu da eksiledin şimdi ha ananın... tövbe tövbe...
istanbul üniversitesi'nde aradığı bölümü bulamayanların gittiği, hatta bazı öğrencilerin sırf en iyisi bu üniversitede olan bölümler için bilerek tercih ettiği, gidemeyenlerin de oturduğu yerden bok attığı güzide eğitim kurumu. birileri ösym'den darbe yiyip buralara sıçmış yine.
puanım itü'ye de yetmesine rağmen göztepe kampüsü evime yakın diye tercih ettiğim üniversite.

hoş yine de okula hiç gitmedim ama olsun.

öyle bir vizyon bizimkisi.

üniversite kendini geliştirmen açısından sadece bir araçtır gençler, 12 senelik mühendislik şirketim var, imkansızlıktan üniversite okuyamamış ancak aşırı zeki, işinde muhteşem adam da gördüm, odtü bitirip de meslekten hiç anlamayan adam da...

bu kadar etiketçi olmayın, kendinizi geliştirmeye bakın.
caanım üniversitem. yobaz mobazdır ama eskiden iyidi.
ege üniversitesi'nin istanbul versiyonu.
merkez kampüsü göztepe'dedir.
Kemal sunal, kıraç, kadir inanır, şevval sam, Burak özçivit, Bengü, şebnem paker gibi ünlülerin mezun olduğu üniversite.
Ayrıca birçok siyasetçi de buradan mezun olmuştur.
Meral Akşener ile aynı dalda Yüksek lisans yaptığım üniversite . Bizden ünlüsü yok .
Tabi Akdeniz bölgesinde büyüdüğüm için nerden bilebilirim ki.
2. üniversitede okumak istediğim üniversite. bol bol döner yerim artık.
istanbul göztepe'de bulunan büyük, eski ve köklü bir devlet üniversitesi.
güncel Önemli Başlıklar