bugün

Marmara'yı yazmamın en büyük sebeplerinden birisi olan hazırlık okulu nam-ı diğer prep. school okulumuzun en popüler mekanlarından birisi olmakla birlikte eğer Zuhal Hoca'nın sınıfına düşmüşseniz bir işkence odası kıvamına gelebilmektedir. devamsızlık sayımın tavan yapmasındaki en önemli unsur olan kendilerini de bu entry'den saygı ile anıyorum.

Bunun yanı sıra ciddi anlamda kaliteli eğitim veren Marmara hazırlık sınıfları bu yıl tamamen akademik ingilizce eğitimine geçti ve genel ingilizce kurları kalktı. kısacası baba gibi ingilizce öğrenmeniz amaç edilmiş durumdadır.
türkiye'deki hazırlık okullarının en iyilerindendir.

ingilizce eğitim yapılan bölümlerin zorunlu olarak okuyacak olmalarının dışında "isteğe bağlı hazırlık" okuma şansı olan bölümleri kazananlara tavsiyem bu fırsatı değerlendirmeleridir. zira bir daha ellerine bir yılda ingilizceyi bu kadar iyi öğrenme fırsatları geçemeyebilir.
devamsızlıktan 6 kere kalma tehlikesi yaşadığım lanet yüksekokul. bitti, gitti şükür.
hazırlığı geçememiş öğrencileri,, seviye tespit sınavında, ingilizce yönlendiren bir okutmana sahip yüksekokul.
o kadar şey söyledi bir tek ten minutes lefti anladım.
Devam konusu ile ilgili sorularım olacak nyzygt15 özel mesaj atamıyor muşum benimle iletişime geçebilir misin?
Buradan birinin ulaşmasını istediğim kurumdur kendisi. Biri yazabilirse çok iyi olacaktır.
yarın başlayacağım okuldur. bitirince buraya tekrar döneriz.
(bkz: #37777659)
halihazırda müyyes'i geçtiğim okuldur.