1. 1.
  hiçBir yerde görüntülerine rastlayamayacağınız, 17 ağustos depremi'nin sonrasını yansıtan, dramatik sahnelere sahip youtuBe'da dönen Bir video serisi. 9 seriden oluşan Bu videoları herkes izleyip dersler çıkarmalı.
  ilki için; https://video.uludagsozluk.com/v/17-ağustos-1999-marmara-depremi-5167/

  &mode=related&search=
  depremden sadece 10 dakika sonrasının görüntüleridir.
  5 ... kasgarli tost
 2. 2.
  daha ne olduğunu anlayamadan, artçı depremlerle yeniden paniğe kapılmak...
  ... jonksiyon
 3. 3.
  (bkz: ibret alınması gereken olaylar)
  -1 ... jamish efendy
 4. 4.
  kargaşa, ne oldu hali. vebu görüntüler izlenince depremi unutmadık halide gerçekleşmiyor. hatırlamamız gereken başka şeyler nitekim. her zaman işin show kısmı bizde kabul görür.*
  -3 ... handushka
 5. 5.
  sadece izleyip kalınmaması gereken görüntülerdir. olası deprem/depremler için önlem almaya başlanması, deprem bilincinin oluşması gerekir.
  1 ... superisi
 6. 6.
  hiç düşündünüz mü mekkenin medinenin deprem kuşağında olmadığını, hiç düşündünüz mü türkiyenin yeni oluşmuş bir ülke olduğundan yer sarsıntıların çok olduğunu ve hiç düşündünüz mü bilimselliğin örümcek kafalılar tarafından nasıl hiçe sayıldığını...bak sen ya deprem bile ne kadar büyük bir cezamışta biz anlayamamışız...
  7 -2 ... master of puppets
 7. 7.
  karanlık, devam eden sarsıntılar, şaşkın bakışlar, korku, korku, korku............
  -1 ... estel
 8. 8.
  hatırlamak istemediğimiz anlardır. ya da 72 saat boyunca enkaz altından en yakınlarını çıkarmaktır.
  ... isi degistirgeci
 9. 9.
  devam eden sarsıntılarla beraber korku üzerine korku yaşanması. elektrik kesik olduğu için ne olup bittiğini bilememe. korku, endişe ve yine korku.
  1 ... arabaciarabayatasget
 10. 10.
  iran'da deprem olmadığını sanan yobazların işgal ettiği başlıktır.

  (bkz: #2794426)

  geçen sene yüzlerce kişinin iran'da kerpiç evlerde deprem sonrası boğularak öldüğü günlerde bu entry'sini hatırlamıştır umuyorum.

  ayrıca, marmara depremi gibi bir felaketin ardından günahlar sebebiyle böyle bir facia yaşandığını ima edenlerin sürekli olarak lanetlenmesine sebebiyet verecek anlardır.

  ayrıca "dini bütün" iktidar zamanında inanılmaz bir vurdumduymazlıkla zorunlu deprem sigortası dışında deprem konusunda hiçbirşey önlem alınmıyor olması ve kimsenin de bu konuda sesinin çıkmaması, aynı hastalıklı tevekkül fikrinden kaynaklanmaktadır.**
  2 ... caesaraug