1. 1.
  Hem Anadolu hem Avrupa kıtalarında kampüsü olan ilk üniversite. Yaklaşık 20 küsür kampüs veya lise bozmasi eğitim birimi vardır. En büyüğü Göztepe'deki ana kampüstür ama en kralı Anadolu Hisarındaki kampüsüdür.

  ilk başta akademi olarak açılmıştır ve amacı; büyük devlet memuru (müsteşar, müffettiş falan) yetiştirmektir. Yani ilk organizasyonu iiBF gibi bi'şeyle başlamıştır. Bu nedenle 4 dilde iiBF eğitimi veriyor (ingilizce, Fransızca, Almanca, Türkçe).

  Ancaaak öğrencilerini okudukları bölümden nefret ettirmek suretiyle amaçlarına ulaşamamaktadırlar *
  Örneğin; Ekonometri okuyan ve bitiren 5 öğrenciden biri pazarlamacı biri halıcı biri sigortacı biri işsiz biri de korsan kitap satışı yapmaktadır *
  21 -1 ... m.eko
 2. 2.
  Haydarpaşa kampüsü dış görünümü ile içinde barındırdığı esas gerçeğin arasındaki tezat sebebi ile ciddi anlamda bir karamizah denemesidir.
  Gündüzleri bir tür gemi enkazını geceleri ise sadece canları istediğinde yanan kırmızı lambaları sebebi ile 3. sınıf bir pavyonu andırmaktadır.
  12 -2 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  bahcelievler kampüsü(!) imanımı simdiden gevretti..iktisatın da bahcelievlerinde annesini seviim...
  5 -2 ... femaleotis
 4. 4.
  bu güzide bahçelievler kampüsünü beğenmeyenlerin derhal nişantaşı kampüsüne götürülmesi şart ve de farzdır.bahçelievler bir anda orange county gibi görünür gözünüze o iğrenç eklemeli inşaatlı noolduğu belirsiz kampüsün yanında. ek bilgi olarak nişantaşında dişçilik ve iletişim fakülteleri bulunur. evet doğru tahmin dişçilik super, iletişim iğrençtir bina olarak.
  2 -1 ... televizyonçocuğu
 5. 5.
  istanbul içinde 13 ayrı yerde kurulmuştur kampüsleri.garip bi kampüs anlayışı vardır.rektörü tunç eremdir
  2 ... akustik
 6. 6.
  zerg gibi her yere dagilmistir, parca pincik bir universite. hadi anadolu hisarina kurdunuz bir kampus, anacim avcilar'da ne isin var o zaman?
  3 -3 ... laz pacino
 7. 7.
  kampuslerinin iğrençliğini ögrencilerden başkasının anlayamayacağı iğrençlik abidesi olarak gözüken üniversite..

  hele hele b.evler kampusundeyseniz irde ergun tunanın dersleri varsa eyvah eyvah..osmanlıca kıymetli evrak dersine hazırlıklı olun.
  2 -1 ... otuzyedibucukekrantv
 8. 8.
  - beykoz daki anadolu hisarı kampüsünde okumama rağmen en basit iş için gitmek zorunda olduğum öğrenci işlerinin iyimser bi trafikte yaklaşık 2.5 saat mesafede olması

  - kampüslerden değil de daha çok şube ve bayi tarzi yerleşkelerden oluşması

  - tüm üniversiteler kar tatilini açıklarken sevgili rektörümüz tunç efendinin mışıl mışıl uyması ve tatil haberini ertesi gün binbir güçlükle okula ulaşıp finale giren öğrencilere küfür edercesine sınavın ortasında açıklaması

  gibi sebeplerle sinirlerimle oynamakta ısrar eden yüksek eğitim kurumu...
  6 ... fth
 9. 9.
  acıbadem kampüsün de hastene havası vardır sanırım bu yüzden çoğu insan kendini sorunlu hale getirebiliyor
  1 ... yandesk
 10. 10.
  lise öğrencilerinin girene kadar göbeklerinin çatladığı, girince de dudak büktükleri türkiye'nin en iyi devlet üniversitelerinden biri. en büyük dezavantajı fakültelerinin istanbul'un değişik yerlerine dağılmış olmasıdır. **
  8 ... siberr
 11. marmara üniversitesi Başlığındaki Önemli Entry'ler