1. 1.
  komik bir kampüs adayı. tikilerle doludur*. sosyal etkinlik namına birkaç çırpınan klüpten ve bir basket sahasından başka birşeyi yokken girişinde simit satan/satmaya çalışan bir amcamız vardır ki bu adam ben sivil bir polisim diye bağırır çünkü istanbulda kravatlı simitçi bitek odur..
  2 -1 ... akustik
 2. 2.
  kampüs derken bile içimin acımasına sebep olan kampüscük.
  2 ... femaleotis
 3. 3.
  coca cola fabrikası aktifken bahçenin etrafına dizilen kola kamyonlarından gizlice kola araklanan o semt çocukları tarafından özellikle geceleri pek sevilen kampüs değilde bina...
  1 ... karga
 4. 4.
  bir dönem boyunca yüksek lisans derslerini tuvaletten bozma bir derslikte talim ettiğimiz yerdir.* *
  1 ... babakale
 5. 5.
  bir tek bahcesinde ebelemec oynayan cocuklarin eksik oldugu ilkokul bozmasi kampus. adamlar utanmadan universite diyorlar saglik ocagi gibi yere. halbuki biz universite deyince cimlerinde oturup gitar calan gencler duslerdik.
  4 ... laz pacino
 6. 6.
  devam zorunluluğu olmadığı için adeta bir tatil köyü havasındadır. abs cafe ve marmara cafe tikilerin, özgün cafe ise sıradan insanların takıldığı yerdir.
  1 ... arjen robben
 7. 7.
  1 adet basketbol sahası ve sosyal bilimler enstitusu dahil toplam 4 adet binadan kurulmuş kampüs ismindeki kampüsümsü ogretim yuvası.
  1 ... otuzyedibucukekrantv
 8. 8.
  ne kampüsü ya orası resmen bir lise bahçesi diye tanımlanabilecek. marmara üniversitesi yerine marmara anadolu lisesi falan dense daha anlamlı olacak bir mekan
  1 ... wert
 9. 9.
  (bkz: marmara universitesi bahar senlikleri 2006)
  ... trinfr
 10. 9.
  her ne kadar görünümü liseyi andırsa da türkiye'nin en güzel öğrencilerini barındıran kampüs.

  (bkz: türkiye nin en güzel öğrencileri)
  2 -1 ... arjen robben