bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kampüsten ziyade şantiyeye benzeyen, insanlık ve medeniyetten uzak kampüs. spor akademisiyle iç içedir. yüzme havuzu, fitness salonu, suni ve hakiki çim saha, tenis kortları, kapalı spor salonu gibi mekanlarıyla dışarıdan belli olmayan bir hazine barındırır içinde. almanca enformatik, almanca işletme ve çalışma ekonomisi bölümleri buradadır.

uzun bir süre sonra edit: madem bu kadar yazdın sen o okulda da okuyorsundur derseniz, okuldaki dördüncü senem fakat dört sene içinde okula yarım dönem filan gitmişimdir toplamda. en son bir sene önce filan uğradım. diyorlar ki yeni hatunlar süpermiş. gidecem.
    1 ... laz pacino
  2. 2.
    kaç yıldır sürdüğü bilinmeyen bir inşaat alanını içinde barındıran, içi bilenleri, dışı bilmeyenleri yakan kampüstür.
    ayrıca; içerisinde bulunan almanca işletme enformatiği, almanca işletme ve CEKO bölümleri bu kampüste kiracı olarak kalmaktadır. spor akademisine kira ödemektedirler. *
    ... trinfr
  3. 3.
    kampüsün adı daha çok spor akademisi olarak geçer, durağında bile spor akademisi yazar.ilk zamanlar kendinden nefret ettirmeyi başaran kampüs; yeni açılan havuzu, çevresindeki (bkz: güzelcehisar) tarzı enfes manzaralı mekanların çokluğu, ısınan havayla birlikte yeşille mavinin buluştuğu bir yer haline gelmeye başlamasıyla az da olsa sevgi kazanmaya başlamıştır.
    ... fth
  4. 4.
    görev yapan bütün eğitim görevlilerinin tez konusu olarak "uludağ sözlük"'ü verdiği kampüs. * * *
    ... arjen robben
  5. 5.
    bahsedilen bu kampüste hocalar eksi sözlükten bahsettiginde ögrenciler tarafından söyle cevap verilir: biz baska sözlük kullanıyoruz; uludagsözlük* * *
    ... sephrenia
  6. 6.
    öğrencilerinin azımsanamayacak kadarının uludağ sözlük yazarı olduğu kampüs.
    ... fth
  7. 7.
    boğaziçi üniversitesi güney kampusunun rakibi olmaya çalışmaktadır,ama daha yapılacak çooook şey vardır.
    evvela akademilileri kovalamak gibi *
    ... azorka
  8. 8.
    (bkz: marmara universitesi bahar senlikleri 2006)
    ... trinfr
  9. 9.
    her gün gidip geldiğim,baharda keşke ders olmasa
    kışınsa nerden geldim buraya dedirten kampüs.
    aynı zamanda yeni yapılan binaların ne olacağını çok merak ettiğim kampüstür.
    1 ... lumpiya
  10. 10.
    ilk gün fabrika sanıp otobüsten bir durak geç inmeme neden olan kampüs
    1 ... eticicibebe