bugün

Sigarası blue olabilir ama rengi Pink olan erkektir. ipşi diye hapşırır ve ayakta işeyenlere kızar.
Kimliğindeki kütük bilgilerinde 'hanımköy' yazan erkektir.
Gök gürleyince çığlık falan atar.
Baba parası yiyen ibiş sigarası, istisnasız.

Bakın sağa sola, dikkat ederseniz göreceksiniz.
Muhtemelen içine babet çorap giydiği rugan ayakkabısıyla babasının aldığı otomatik leonun gazına basan erkektir.
Affedersiniz vurduruyordur.
Gri depresyon hırkasını omzuna atıp balkona sigara içmeye çıkan erkektir.
dünya ahret yengemdir.
gitsin adana yesin ama acısız soğansız.
Kokusu az diye kullanıyordum lakin kesmiyordu son zamla beraber yollarımızı ayırdık ve camel erkeği oldum.
ediz ve buray dinler.

aysulara, berrinlere yanaşıp,

"buray konsere 2 biletim var?"

diye sorar.
halla halla lan insanları ne ara sigara markalarına göre ayırmaya başladınız amk. siz baya profesyonelleşmişsiniz.

t.ağzının tadını bilen erkektir.
halla halla lan insanları ne ara sigara markalarına göre ayırmaya başladınız amk. siz baya profesyonelleşmişsiniz.

yok toptur anasını satayım.
Dün migros'ta son kalan Marlboro touch blue'yu bana bırakan centilmen gayet taş gibi bir adamdı. Ne v yakalı t-shirtü ne de meyve özlü krem kokusu vardı.
Okuyorsa selam olsun.

T: sıradan erkeklerdir.
Ekseriyetle baba parası yiyen, dar ve kısa kot giyen tipitiplerdir.
Vurduruyordur.
Genelde sigaraya yeni başlayan zengin çocuğudur. Kız isen bir şekilde çocuk peydahlayıp başına kalabilmeye en uygun profildir..
babet çorap giyerler.
Babet çorap dışında hiç biri bana uymuyor tekniğiniz iyi ama geliştirmeniz lazım.
Temsili fotoğrafı alttadır;

görsel
Bir parlament erkeği değildir ...
Erkek adam ufak sıgara içmez.
Biraz şeydir.
Bence içimi güzel olan ve çok fazla koku bırakmayan nadide sigaralardan biridir.
şey gibi, nasıl söylesem biraz şey işte ya...