bugün

kanımca psikolojik olarak marlboro içtiğini zannetmek isteyen veya çevreye marlboro içiyormuş izlenimi vermeye çalışan insan modelinin davranış şeklidir.
(bkz: yaran okul anilari)
(bkz: keklik tuvalette avlanir)
bu kişilerin doğan marka arabaları varsa şüpheyle yaklaşılmalı, aslında şahin olup olmadığına bakılmalıdır.
hiçbir zaman gerçekleşmeyecek vukuat. samsun içen adam ne marlboronun lezzetine tamah eder, ne de fiyakasına. marlboro kutusuna winston koymak dense neyse..
bir de değişik açıdan ele almak gerekir, otlakçı olarak tabir edilen insanlardan bıkan tiryakiler marlboro paketinin bir kısmına samsun sigarası kendisine koyarak verilen zararı minimuma indirgemeye çalışabilirler. ***
otlakcıları uzaklastırmak içinde tam tersine bas vuramanızı gerektiren olay. (bkz: samsun paketi içinde marlboro)
genelde 1 milyona satilan marlboro sigaralarinin bicimidir
icerisinde samsun birinci turu karistirilmis sigaralar bulunur
Samsun'un havasını Marlboro yakalayamaz.Winston olsa hadi koy Marlboro'ya iç ama Samsun'a yakışmaz.Samsun'a Marlboro koyun daha bi randıman alınır...
tekel çalışanlarının bile akıllarına gelemeyeceği kılıf eylemi.
Mevlana'nın "ne insanlar gördüm üzerlerinde elbise yoktu, ne elbiseler gördüm içlerinde insan yoktu" sözünün sigaraya çevrilmesini sağlayan eylem. ne marlborolar gördüm icinden samsun cıktı...