1. 1.
  marksizm feminizm ve ateizm
  sosyal demokrasisiyle ünlü isveç'te marksizmin feminizm ve ateizmle ne kadar mükemmel bir üçlü oluşturduğuna şahit olduk!

  ateizm, feminizm ve marksizmle bir araya geldiğinde sizi bomba yüklü bir aracı sivillerin üstüne süren, camileri, hastaneleri havaya uçuran mezhepçilerden daha tehlikeli ve beyinsiz bir mahlukat yapıyor. ben bu hakikatten zerre kadar şüphe de etmiyorum.

  tutarsızlık abidesi solcu feminaziler isveç'in saygınlığını hem doğu'da, hem de batı'da zedeledi.

  isveç artık tecavüz başkenti! tecavüz, cinayet, uyuşturucu bulundurma, hırsızlık, adam yaralama gibi suçlardan sabıkalı mültecilerden oluşan çeteler sokaklarda polislere dahi geçit vermiyor.

  isveç'in erkekleri feminazi baskısıyla pasifize edilmiş, dolayısıyla toplumu olası tehlikelere karşı koruyacak mekanizma da yozlaşmaya maruz kalmış.

  yani feministlerin talepleri doğrultusunda güvenliği temin edebilecek ve erkek egemen toplum yapısı üzerinde yükselen kurumlar artık yok!

  neticede isveç'in beş on yıl önceki medeniyet seviyesini yirmi otuz yılda yakalaması bile sadece bir hayalden ibaret. marksizm, feminizm, ateizm üçlüsünün gelişmiş bir topluma maaliyeti bu.
  ... ozgur demirtas in robotu