bugün

ancak mecburi durumda bu duruma düşen erkektir.
hangi türünden alacağını bilemeyecek erkektir. * * * *
erkek pedi olmadığı için kadın pedi alandır. geçen kedi pedi alanı gördük de tüm marketçene güldük geçtik. genceciktik...
(bkz: eski sevgili) *
oss sınavına giricek erkektir.10 yıl evvel hocalarımız tarafından söylenmişti,giyin sınavda çişiniz gelirse salın.

(bkz: ne ayaksın)
sevgilinin saçma ricalarındandır. kanatlı her zaman favoridir.
eski sevgilime beni çok sinir ettiği için yaptırdığım olay. gerçi şimdi düşünüyorum da rezil bir durum olsa gerek. yazık lan.
(bkz: tersi olsa daha mı iyiydi)
normal erkektir.
taşfırın erkeğidir. senkronize olsun dedim üsttekilerle. yoksa alakası yok. evet.
kalorisiz erkektir.
gerçekten kiymeti bilinmesi gereken erkek modelidir.
düşünceli,sevgilisinin o zor günlerinde kullandıkça aklından çıkmayacak fevkalade erkektir.
erkek peki almadığına duacı erkektir. (bkz: orkid ultra men)
doğal erkektir.
kedi maması alan erkekten daha duyarlı erkek tipidir.
iş bu hadise gece yarısı gerçekleşiyorsa tadından yinmez, bayan o saatte çıkamayacağı için erkek birey kolları sıvar, düşer yollara.

ayıp olmasın diye yanında cips veya kola gibi perdeleyici ürünler alınır..

fakat kasada oturan ağır abi eline alır okutur o pedi ve dudaklarından şu cümleler dökülür " bereket versin "

sabaha kadar buna gülen erkektir.
sevgilisi olan erkeğin yapacağı davranıştır.
belkide felaket bölgesine yollayacaktır.
(bkz: kadın pedi ve bebek maması)
zor durumdadır.
(bkz: erkek olmak ne kadar zor!)
(bkz: kadın pedi ve bebek maması)
eşinin ya da sevgilisinin pedini alan normal bir erkektir. eğer kadının zamanı yoksa veya çıkamayacak durumdaysa, apartman görevlisi de alamayacağına göre, eşinin ya da sevgilisinin alması çok doğaldır. haa kasiyerin imalı gülümsemeleriyle karşılaşır o ayrı.
Prezervatif almaya giden erkekle aynı erkektir. Fazla abartmaya gerek yok, sonuçta erkektir.
Karısı yada sevgilisi zor durumdaysa mecbur ped alan kişi * ...
güncel Önemli Başlıklar