bugün

(bkz: cabuk kalkti dikkat edersen)
internette dolanan ulu orta soyunan hatun resimlerinin kaynağına dair bir görüntüdür.

fantezi işte. *
Şişli etfalde sıçan teyze, internet kafede masturbasyon yapan adam, markette öpüşen, elleşen yaşlı çift, kayalıklarda birbirine sakso çeken amcalar ve inşaatta birbirlerine hallenen dayıların olduğu internet ortamına yakışan bir video.
Adam kadının tangalı poposunun fotoğrafını kendi cep telefonuyla çekiyor, nasıl bir gavatsınız lan siz.
hristiyen karıdır. götüde iyiden iyiye sarkmış amk neyini varki neyini görelim. evet..
Yani bunu yayınlamanın olay nedir şimdi? Bunu yayınlayan mal marketçinin suratına tüküreyim.
Erkekleri pezeveng gavat kadınları orospu kaltak bir ülkeye yolculağa çıkmış gibi...
görsel
Kocasının swingerci gavat olduğu hususunda süphe duymadığım kadındır. O fotoğraflar internette "markette poz veren karım" başlığı ve "esdegistirme3435swinger" gibi kullanıcı adıyla paylaşılmıştır bile.
Az önce ne izledim ben.
görsel
ama neden?
kocası muhtemelen karısının da rızasıyla twitter ve benzeri sosyal medya platformlarında karısının poposunu paylaşacak. evin içi, banyo, yatak odası, mutfak artık onlara sıkıcı geldiğinden çok normal bir şeymiş gibi market, park, otobüs vb. yerlerde fotoğraf çekip aynı yerlerde paylaşıyorlar takipçileriyle. bunu hastalıklı bir şekilde zevk aldıkları için yapıyorlar. karısına gelen cinsel içerikli yorumlar kocanın hoşuna gidiyor ve karısıyla daha şehvetli sevişiyor. karısının farklı bir erkek tarafından becerildiğini hayal ediyor.
sosyal medya bunun gibi tipler iyie çoğaldı. özellikle türkiye'de. açın bakın, arama kısmına yazın neler çıkıyor görün. google görsellere bile bakmanız yeterli kocaman bir "yuh" çekmeniz için.
allah ıslah etsin diyorum ben de, çok enteresan bir durum. zavallılık, gavatlık.
bir bimde kıçini açan teyze değildir. Evet.
kendilerine ve başkalarına saygısı olmayan insanlar böyle rezil hareketlere kalkışırlar.
görsel
yalnız kadının götü bayaa güzelmis. Kırmızı don falan.

kadının götü tam bafilemelik..
gunahsa günah valla gunahina raziyim.
isteyen istediği yerde kıçını açabilir, ilgi göstermezseniz olmamış gibi olur, hani güya karşısınız ya...
Bir public vakası daha.
cuckold swinger tarzında bir çift oldukları belli. herif kadının fotoğrafını paylaşacak büyük ihtimalle.
Herkes deli iyice anlaşıldı. Evet.
Bunu sosyal medyada yayınlayan beyine limon sıkmak lazım.
Yanlışlıklar silsilesi.
Edit: imla
hayalimdeki evlilik böyle birşey değil amk, napıyorsunuz lan.
bi bim'de teyzenin eline veren dede değildir.
Götception olmuş yalnız. Adam karının götünü cep telefonuyla çekiyor. Güvenlik kamerası da hepsini çekiyor.

Market bim değil ya kalite nası belli ediyor kendini. Bi bim de açılana bak bi buna bak.
hayatımdan 26 saniye çalan kadındır. ne gerek var şimdi böyle rezilliklere hiç anlamıyorum ama bayağı popüler olduğu kesin.
güncel Önemli Başlıklar