bugün

ahlak timsali türbanlı bacılarımızdan bir örnektir.

https://video.twimg.com/e...x640/rEFdlZWhh1DrOfGO.mp4
Türbanlı türbansız olarak değil de insan olarak baktığımda gerçi ortada insan göremedim.

Okulda silgi bulsam almıyorum bakın o derece.

yazık ne diyim.
Turbanlilarin bir degeri yoktu gozumde ve bu tarz olaylarla daha cok nefret ediyorum. Gerci bir olay tum guruha yansitilamaz ama nedense basina turbani geciren ya dileniyor ya bazi operasyonlardan gecip evlenmeye calisiyor ya da boyle milletin kazandigina göz dikiyor. Aynisi benim başıma da geldi ama hemen arkasindan koşup yetiştirdim. Başa dolanmis bir bez parcasi insanlara olan bakis acinizi degistirmesin. Ulkedeki herkes guvenilmez.
Hırsız türbanlı olunca çok kötü açık olunca az kötü mü oluyor yani? Ahlaksızlığın açığı kapalısı olmaz hele hırsızlık gibi adi aşağılık bir suçun hiç olmaz. Eğer sırf türbanlı diye daha fazla hakaret edebiliriz sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ahlaksızlığın arsızlığın zırhı ne türbandır ne de açık saç.
markette düşen cüzdanı çalan kadın'ı ifade etmeye çalışan yanlı ve ayrıştırıcı ifade. kıyafetle insan yargılamaya devam eden bir topluluğun içinde çok normal böyle ifadeler.

sanıyorlar ki başı kapalı olan her kadın 4x4'lük müslüman, hacı sakalı olan herkes din abidesi. öyle değil o işler.

hırsızlık yapan bir kadın evet bir kadın, kafasındaki örtü değil.
Yahu hırsızlığın ve ahlaksızlığın; liberali, demokratı, cumhuriyetçisi, muhafazakarı, milliyetçisi, islamcısı yok. Hırsızlık hırsızlıktır. Ahlaksızlık ahlaksızlıktır. Halen daha trollük, halen daha trollük. Bir bitmediniz!
Türban artık bir tarz dini simgelemekten çıktı.
Ne yapsın cep delik cepken delik. 3 kuruşa takla atan makarnaya-kömüre oy atan bir milletiz. Gayet doğal. Çal kardeşim çal herkes çalıyor sende çal.
(bkz: şok market izmir üçyol şubesindeki geniş abla)

geçende açtıydım bunun başlığını. kendimi gelecekten gelmiş gibi hissediyom çoh güzelmiş bu duygu wuhhhuu.
lan ne aforizma kassıyorsunuz

türban akabe bayrağı.

dindar insan bırak çalmayı

arkasından koşar teslim bile eder.

akabe ve ülkemize katkıları serisi 119272514983525. ci bölüm.
Gerçek akp liler 3 gruba ayrılır...
1. çalarken yakalanalar.
2. çalarken yakalanmayanlar.
3. her iki grubuda ölümüne savunanlar...

Bu karı birinci gruptan, bunun çobanı ikinci gruptan..... Sözlüktekilerede 3. grup düşüyor...
hırsızlığın dini imanı olmaz , ahlakında dini olmaz dinin temeli ahlaktır ahlakı olmayanın dini şüphelidir.Hırsız olmak içinde dindar olmanıza gerek yok sadece ahlağınız bozuk olsun yeter
mükemmel bir soğukkanlılık ile gidip cüzdanı almış ve ve aynı soğukkanlılık ile kasaya dönüp alışverişine devam etmiştir.
Başındaki örtünün insanın karakteristik yapısına etki etmediğini gösterir.
Başı açık binlerce erkek hırsız var çünkü.
Bazı gerzeklerin anlamadığı şu: O karı oraya hırsızlık için giden biri değil.
Yani başörtüyü, o başörtüyü takan kesimi savunacağım diye kıçınız başınız ayrı oynamasın.
Normal alışveriş için gitmiş, cüzdanı gördüğü zaman genlerinden gelen bir içgüdüyle hırsızlık yapmış bir karı. O an o karının önünde o cüzdan düşmese o olay olmayacak, kanında hırsızlık olan bu karı 'başörtülü bacım' kapsamında el üstünde tutulacaktı.
(bkz: herkesin din dersi 5 bu kadar hırsız nereden çıktı)
Öncelikle Türbanın aq peki kardeşim hırsız başı açık olsaydı (bkz: markette düşen cüzdanı çalan başı açık) diye başlık açacak mıydın?
bir çok kişinin "neden türbanına vurgu yapıyorsunuz?" diye mokurdanmasına vesile olan türbanlıdır.

neymiş? başı açık olsaymış, başı açıklığına vurgu yapar mıymışız?

tabi ki yapmazdık, yapanın lafını da götüne sokardık. niye yapalım ki? biz başı açıklığı bir ahlak göstergesi olarak mı pazarladık? hayır, biz her daim kıyafetle ahlak olmayacağını söyledik.

yıllarca hiç utanmadan arlanmadan türbanı kutsaması yapanlar hiç kusura bakmasınlar, kutsadıkları o türban takılı iken yenen her boku gözlerine sokarız.
bir insanın etik ve ahlaki değerleriyle inancı farklı işler. öyle olmasa FETÖ cüler cennetlik olurdu. iq seviyesinin yerlerde, hayır bu olay akapeye sallama malzemesi olamayacağı gibi cehapeyede olamaz saçma salak ayrımcılıllara gerek yok gençler
bazı küfürbaz yandaşların tayyip sandıkları türbanlıdır!

dikkat ederseniz biz hırsız bir türbanlıya verip veriştiriyoruz, bu ebleh sucukçu muhasebecisi'ne geçirdiğimizi sanıyor!

len "türbanlı" lafı mı, yoksa "hırsız" lafı mı, hangisi ve hangi sebeple sana sucukçuyu çağrıştırdı?

ahaahahaa!...

bir de şu üç santim şort meselesine gelelim. yanlış ölçmüşsün a göt kafalı moron, üç değil iki santim şort giyiyorlar ama senin sırtlan karakterli türbanlı bacın gibi hırsızlık yapmaz, kimsenin parasına tenezzül etmezler. durum böyle olduğuna göre bir şey demeye hakkın mı var ki "bir şey diyor muyuz?" diyorsun a köpek? ne haddine bir şey demek!
ayip etmistir.
Eski günlerden bir hatıradır.
Görüldüğü gibi türban insanı düzgün bir insan yapmaz, güzel ahlak yapar.
Eğer o "elbise" namus, din, iman, güvenilirlik timsali olarak pazarlanıyorsa, onun üstüne hırsızlar imparatorluğu kuruluyorsa elbette hırsızlık "elbise" ile alakalandırılır.

Yukarıda bu neviden laf edenlere cevaplarını vermiştim zaten. Daha kaç kere tekrarlamak gerekecek?
Türkiye gibi bir ülkede nefes alıp verdiğine şükretmeli. Yeni bir cüzdan alabilir sonuçta. Fakat cüzdan fiyatları çok pahalı. Sanırsın yılan derisinden yapılıyor hepsi.
güncel Önemli Başlıklar