bugün

sakarya karasu'da yaşanan olay.

görsel
https://www.dha.com.tr/yu...isini-yapti/haber-1706300

--spoiler--
Karasu'da Merkez Plaj Caddesi'ndeki markete alışveriş yapmak için gelen kişi, bir süre reyonlar arasında gezdi. Ardından kasaya ilerleyen kişi marketin ortasına dışkısını yaptı.
Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ismi öğrenilemeyen kişinin ilk önce standın arkasına geçtiği ardından yürürken dışkısını yaptığı görülüyor. Ayrıca, kasiyerin durumu fark edip kendisini uyarmasına aldırış etmeyen kişinin ayağıyla dışkısını tezgahın altına itmeye çalışıp ardından marketten çıkması da dikkat çekti.
--spoiler--
" elin dötü torba değil ki büzesin " dedirtti.
iğrençsniz ibneler.
Herif resmen mayın döşemiş.
Ortada bir kasıt olduğunu sanmıyorum. Yani bence fantastik bir durum söz konusu değil. Adamın böyle bir düşü olmasa gerek. Tamamen zorda kalma. Bir teslimiyet. Bir pes ediş.
Kedi bile gizli yapiyor üstünü kapatiyor yav amk çocugu.
Sıfır atık procesi kapsamında plastik ve su tasarrufu adshjks.
dışkıyı ayağıyla saklamaya çalışmış.
tanıdık geldi mi?
çomar diyince kızanları buraya alalım.
belki adak adamıştır.
Adamın götü otomatiğe bağlamış durmuyor aq.
yapılan zamların ben içine ederim demiş ya da makatıyla inatlaşan altına gaita bırakır sözünü denemis.
ben evde saatlerce klozette oturup yapamiyorum aq.
marketlerin bu konuda özel bir çekimi var galiba.
arkadaşlar beslediğimiz hayvanlar bile gidip bizden uzakta bir yerde tuvaletlerini yapıyorlar, ben böyle bi beyinsizlik görmedim arkadaş.
Şişli etfalde hastanenin ortasına sıçan teyzenin kardeşidir..

Ne oluyor bu millete amk. Akp her şeyi bozdu asdfghkl.
Yedi yıl önce de çalıştığım okulda hırsızlar koridorun ortasına yapmışlardı.Nasıl bir kafaysa.
sözlükten biridir. alışkanlık !
Çok daha kötü günlerin bizi beklediğini gösterir.
sadece sıçmamış sıvamışta.
sicti birde sıvıyor amk..

not:hastanede sıçan teyzeyle bir akrabalığı vardır kesin..
Adamın akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmüyorum.
Açıklık getireyim...

Şu an bir bakteri var...

Denizde özellikle diklat bu adamcağızda onu kapmış..
Salıp gidiyor..

istemsiz yapmış..

Dikkar dezenfektan bol kullanın...
Ya dün geceden beri dönüyo bu valla daha önemli şeyler var arkadaşlar.
"insanlık halidir olabilir böyle şeyler" demek isteyipte, bunu yapabilenin başka neler yapabileceği ihtimali akla gelince diyememe durumudur.
Umarım bu umuma açık yerlere sıçma olayı ülkemizde challenge olmaz. Sanki iş oraya doğru gidiyor!