bugün

yav bunların şu işi yaparken ne düşündüklerini çok merak ediyorum.
(bkz: markete sıçan kadın)
(#42123307)
Modern ve çağdaş bir hanfendidir.
Köpeğiniz şımarıp, kendisini sürünün lideri sandığı vakit olur da onu evde bırakarak bir yere giderseniz, sizi cezalandırmak için evin her yerine buna benzer bir şey yapmaya başlıyor. Sağdan soldan bok topluyorsunuz.ta ki bir eğitmene gönderip psikolojisini düzeltene kadar. Videodaki kadının da rahatlığına bakılarak bunun zoraki bir durum değil de psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum. Bu da bir eğitmene gitmeli.
ihtimal Olay abd de gerçekleşmiş. Twitter dan anlaşılan. Yoksa bizim conolara hiç benzemiyor. Yo aslında gayet kendinden emin umursamaz ve aklı başında hareket ediyor. Çünkü etrafı kolaçan ediyor ve işi bitince hızla uzaklaşıyor. Hadi Ortaçağda fransa sarayında tuvalet yoktu. Ee şimdide mi yok? Bi de türklere pis derler.
Modern sıçmıştır. Bu olaylardan sonra her şey çok sıçmık olacak!
Edit:Ünlem eklendi.
Böyle marketin ben diyerek yapmış olabilir.
bu insanlar nasil boyle kolay ve cabuk kaka yapiyorlar anlamis degilim.

ben bir tuvalete giriyorum.
ciktigimda mevsim degismis yaslanmis oluyorum aq.

kronik kabizlik ibs pasif kolon her sey var.
Kadının sinir sistemi bitmiş...

Bunlar hep anal yazık...(((
artık alışık olduğumuz olay. yalnız başlıkta neden modern geçtiğini anlamadım.
Bu market çalışanlarının çektiği nedir awk.
O sıçmık ishal değil.

Hep söylüyorum,bokunuz geldiğinde tutmayın. Çünkü tutamayacağınız bir an geldiğinde başınıza bu gelir.

Akıllı insanlar sabah kalktığında ilk iş sıçarlar. Sıçma eylemini bir disipline sokup her sabah aynı saatte bile sıçabilirler.

Adam olun ve bokunuzu disipline sokun.

Sizin bok kokunuzu marketlerde koklamak zorunda değiliz.

Ama bu sıçma eyleminden daha iğrenç olan eylemi bir kalıba koyan yazardır. Onun fikirleri o boktan daha iğrenç kokmaktadır.

Şimdi bilerek sıçmak, bok falan yaZdım ya , kakacık yapanlar alınmış olabilir.
Bu ne ya. Rezalet.
Ya bunlar bilmediğimiz yeni bir akım yada tarikat falanmı amk. Lan eskiden böyle şeyler olmazdı şimdi sıçan sıçana. Hayır bi de ayakta nasıl o kadar rahat sıçıyorsunuz amk biz tuvalette iki gıdım sıçana kadar ayaklarımız felç oluyor. Bir de bunlara bak tavuk gibi şıp diye sıçıveriyorlar. Tamam herkes markete girince ortam ısısının düşüklüğünden bir iki kere ossurmadan çıkmıyor ama sıçmak da nedir arkadaş.
Vay amk ya kadın bacağına bir damla bile damlatmadan yaptı ya lan. Baya profesyonel he. Direkt nokta atışı yapıyor. O markette çalışan reyon görevlilerine, kasiyerlere özellikle de o pisliği temizleyenlere çok üzüldüm.
Demek ki pek de modern değilmiş. Modernlik giyimle kuşamla ölçülmez.
Ya olayın psikolojisini, hastalık boyutunu felan geçtim artık.

O nasıl bir teknik öyle? Profesyonellik var, teknik var, zamanlama var, sakin bir şekilde uzaklaşmak var.
Bir bokun yolculuğu diye belgeseli çekilir. De izleyen olmaz.
Sıçtı ama sıvamadı.
Ateist ile aynı mantıkla iş yapmaktadır.

Markete sıçılmaması için bir gerekçe var mıdır diye düşündüğü açıktır.
bize yaptığını sıradan bir olaymış gibi bir izlenim veren leş kadındır ayrıca.

boklu boklu gezer şimdi ortalıkta o kadın. kokudan yanına yaklaşılmaz.
Gun gecmiyor ki biri daha .icmasin memlekette...
videonun sonunda kadın giderken sağ tarafta gorünen "juice" sanırım meyve suyu reyonunu belirtmek için yazılmıs. bir de yanlış gormediysem monütörün hemen altında üzerinde "bakery" yazan bir fiş var. büyük ihtimalle türkiye'den olmayan görüntüler.
Yav arkadas ne cibiliyetsiz insanlarsiniz, sanki sizin dukkana sictilar aq. Eksi’de ve burada yazanlara bakiyorum kadinin ne akil sagligi kalmis ne namusu. Mecbur kalmasa kimse ulu orta yere sicmaz yani. Sanki sizin tuvalete zor yetistiginiz, ishal olup da osurmaya korktugunuz, altiniza kacirdiginiz hic olmadi. Olaya bir de bu acidan bakmayi ogrenin. Rezilsiniz diyecegim ama bosa gidecek.
Böyle marketin içine sıçarım demiş, hakkaten de sıçmış. Tebrikler.
Kınama, başa gelir. Deli olabilir, hasta olabilir.
güncel Önemli Başlıklar