bugün

adi değildir. donunu da istediği yerden alır.
(bkz: insanın donuna bile karışmak)
adi olmasa da tutarsız olan insan.
madem marka ve kalite çok önemli, tüm alışverişlerinde buna uyman lazım. diesel,converse,levis giyip de bim'den kaanbey peynir almak gibi birşey bu.
aslında Victoria's Secret ı bizim tekstilcilerimizin yaptıgını, üzerinede Victoria's Secret etiketi yapıstırıldıgını bilen bilinçli bir tüketicidir. * *
söylenenin aksine adi falan olmayan insandır. o da nerden çıkmıştır? nedir bu insanları kategorize etme çabası dedirten saçma tanımlamadır ayrıca.

bir hikaye,
ayşe boylu poslu güzel bir kızdır, takar takıştırır, giydiklerinin ne marka olduğu bilinmese de marka giyindiği bellidir(!). ayşe yere düşen kalemini almak için eğilir. ayşe'mizin donu gözükür, arkadaki cingöz öğrencilerin gözleri açılır, görünen don giydikleriyle beraber uyum içinde olsa bile cingöz olcaz ya donun ordan dil çıkaran etiketine zoom yaparlar, o da ne, gözlerine inanamazlar, donun markası do re midir. cingözlerin en cingözü aklının bir köşesine not eder: "eve gidince sana bir başlık döşeyeyim de gör sen".

(bkz: alternatif rahatlama yontemleri)
(bkz: sözüm meclisten dışarı)
(bkz: işimize bakalım işimize)
adidir, şerefsizdir , taksimde asılması lazımdır.O derece.
tribünlere oynayan insandır.
poposuna saygısı olmayan insandır.
normal bir kızsa her gün külot değiştiren kızdır. çünkü her gün külot değiştiren kız, iç çamaşırına fazla para vermek istemez. tabi ki victoria's secret, la senza ve agent provocateur hastası bir kızdır. ama günlük ve sağlıklı giyim gereği pazarlarda ve pasajlarda topshop, miss selfridge, women's secret ve la senza marka iç çamaşırları bulan akıllı kızdır.

yani kimi marka giyip donunu pazardan alan insanlara hemen marka özentisi yaftası yapıştırılmamalıdır. çünkü fast fashion denen bir şey var.
sevişirken sıkıntı çeken insanlardır.

pantolonu çıkarsam mı?, yok çıkarmıyım en iyisi, çıkarmadan nası olacak, off...
istedigi yerden istededigi dononu alan ben marka giyiyorum demez sık sık donunu degıştiren insandir.
her gün yıkanan çamaşırın, daha dayanıklı ve buna bağlı olarak kaliteli olması gerektiğini düşünmeyen insandır. adi midir bilemeyiz tabii. ama pazardaki donlar adidir.
donuyla barışık insandır, ya da donunu keşfeden yoktur.
ayni zamanda fanilasini da pazardan alan insandir. riyakardir, ikiyuzludur. ustunde 500 liralik gomlek olacak onun icinde 1 ytlye erenler fanila olacak. is mi bu?

samimi olalim biraz lutfen!
en çok don,atlet ve çoraplarının kalitesini önemseyen insan ile arasında ciddi farklar vardır.biri pişik olur diğeri olmaz mesela.*
"levis don yaptı da biz mi giymedik" insanıdır... "gecepatlatan donları"na devam..
Ne alakası var ? Tamamen zevk işidir bu. Benim Victoria secret iç çamaşırlarımda vardır, pazardan beğendiğim ; 3 parça 10 tl olan iç çamaşırım da vardır. Herkes giydiklerinde, zevklerinde özgür, bu kadar ayrışım fazla yani.
(bkz: ben)
imkan olsa ikinci el alacağım.
kız arkadaşı yoktur.

elin kızı yaptığınız pilava bakmaz altınızda calvin kleine var mı ona bakar.
yok ya bu öyle değildi.