1. 1.
  facebook, instagram, whatsapp gibi sosyal medya devlerinin patronu olan dünyanın sayılı zenginlerinden biri mark kardeşimizin kullandığı mütevazi arabadır. helal olsun o kadar servetin olsun ve honda jazz'a bin. birde bizdeki medya maymunlarına bak hepsinin altında en az 700-800 bin liralık arabalar var. sanırım birde golf'ü ve acura'sı varmış. adam mütevazi işte. https://www.cartoq.com/wp.../uploads/2018/08/zuck.jpg
  2 ... beylerbeyinin beyi
 2. 2.
  Mütevazilik değil. Adamın işi ürün satmak askı olmak değil.

  Medya maymunu dediklerin aslında sana karşı bir vitrin. Onların çoğu para vermiyor ürünlere. Markalar reklam için hediye ediyor. Misal Hollywood ünlüleri bir vitrin mankeni. Onların arabaları zengin çocuların harcayacağı para demek. Welcome to kapitalism.
  ... uzay muhtari
 3. 3.
  e bir yerden sonra artık insan aşıyor bu kompleksleri tabii.
  ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  Demek ki o kadar paran olunca her gün götüne buzlu badem soksan da kesmiyor. Bu zengin piçlerin kim bilir nasıl fetişleri vardır. Evet.
  2 ... gothmog15
 5. 5.
  honda görünümlü uzay aracıdır. etrafta kimse yokken bir düğmeye basıp uçan arabaya dönüşüyordur oğlum o. bu kadar saf olmayın.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  hergün götüne buzlu badem sokmak istediğiniz için zengin değilsiniz zaten gerizekalılar. bir iş adamını tatmin eden şey para değil başarılı olmaktır. sizin gibi sığırlar anca piyango tutturur onuda çarçur eder. sizden bi b.k olmaz yani.
  ... bel gamzeli erkek