1. 1.
  marilyn manson ile ismail yk nın birlikte şarkı söylemesidir. birinin durmadan küfür edip diğerinin mazlum sözler edeceği bir şarkı olacaktır.
  1 -1 ... talihsiz sokak kedisi
 2. 2.
  ikisinin de birbirlerini görüp korkmasıyla çığlık çığlığa bir şarkı olması muhtemeldir. vokalde de cankan olursa tadından yinmez.
  6 ... pencere caminin bugusu
 3. 3.
  (bkz: hayko cepkin in düete katılması)
  ... yes comment
 4. 4.
  sweet dreams are made of ismail
  who am ı to disagree
  vs.
  2 ... orumcekadamagabaglaniyor
 5. 5.
  this is the new shit sarkisini manson'in ismail yurtici kargo'ya bakarak soylemesi, ismail'in ise balgamlardan kivrak dans hareketleriyle kurtulmaya calismasini kombine eden muzikal tavirdir bu.
  1 -1 ... de sade ft baudelaire
 6. 6.
  bahsi geçen iki insan da aynı duruşta aslında. başarılıdır ya da değildir, konu o değil. konu, marilyn manson'ın ismail yk ile birlikte şarkı söyleyince komik bir durum ortaya sanmaktır.

  marilyn manson denen insan, toplumun genel kabulünden farklı bir dış görünüşte müzik yaparak dikkat çeken, vasat bir şarkıcı. ğeşinden sürüklediklerinin yansımalarını zaten ülkemizde görmüyorsanız kör olmanız lazım. hayko cepkin, hande yener... ne yani şimdi hayko cepkin ve hande yener'i aynı kefeye koyduğum için kendimi bilgisiz ve kötü mü hissetmeliyim? hahah

  sahne şovunda abartıya kaçmak, bir yere kadar dikkat çekici bir şeydir. arkasında sağlam bir müzik, sağlam bir melodi ve anlatılar varsa bunu gözardır edebilirim. jartiyer giymiş bir erkek bana ne kadar itici geliyor ve şarkılarını umursamamama neden oluyorsa, ismail yk'nın kolunda taşıdığı zincirler, isyankâr duruşuyla mazlum edebiyatı yapması da yine aynen buna neden oluyor.

  bu ikisinin düet yapması, farklı uçlardaki iki insansın ortak işler içine girmesi beni hiç şaşırtmaz. sonuçta olay paraysa gerisi teferruattır.

  yapacakları parça dinlenir, sevilir, ucubeler diyarındaki unutulmaz eserlerden biri bile olabilir. yakışır dinleyenlerine.
  1 -1 ... semigod
 7. 7.
  this is the new shit'e amma iyi olur ha.. ismail yk "kendi" tarzı ve giyimi mariyln manson da öyle amma güzel olur dermişim...
  1 ... birbokb0cugu
 8. 8.
  (bkz: tehlikeli ve yasaktır) *
  ... bugun variz yarin yokuz