bugün

Merve kavakçı'nın kızı mariam kavakçı'nın ak saraya danışman olmasıdır.

Zaten annesi de kuala lumpur büyükelçisi hali hazırda..
http://www.cumhuriyet.com...skani_Danismani_oldu.html
Fedöyle mücadele kapsamında alınmış bir karardır. Ne demiş atalarımız, "dostunu yakın, düşmanını daha yakın tut."

Baş fedöcü nazlı hanımın kankası, 28 şubatın mimarı türbanlı bir kişinin bacısı için alınmış önlemdir.

Reyiz, fedönün "türbanlı mağdur bacı" ayağını kontrol etmek için bu adımı atmışdır. Vadan hayinleri anlamaz.
mariam, miriam gibi bi isim, ve bu isim nasıl olur da müslüman birinin ismi olur, şeklinde sordurtan garip durum.
Oturuşu çok seksi.
merve kavakçı'nın nesi oluyor belli değil. büyük ihtimal yeğenidir.
Ayrıca o nasıl isim sanki Türk vatandaşlığına geçmiş yabancı gibi.
Edit:
merve kavakçı'nın kızıymış.
https://m.mynet.com/merve...larak-atandi-110104712951
Bahsedilen danışman amerika vatandaşıymış gerçekten söylenecek bir şey bulamıyorum . Buluyorum ama susmak zaruri hale geldi benim için artık midem bulanıyor.
mariam şarkısını dinleyelim.
çok güzel. https://www.youtube.com/watch?v=Z4pUjJ9sBAs

poşetler de paralı oldu hammına...
bimdeki eti suda yıkayınca beyazlıyormuş.
ha bir de palu ailesi niye tutuklanmadı.
Neden Meryem değil de mariam?
yakışır vay be.
yahudilere ve hristiyanlara devletimizin maaş vermesi olayıdır.

ak parti döneminde olmuştur.
Haberde "...2017 yılında, Texas Üniversitesi’nde iletişim Bilimleri ve Bozuklukları bölümünde yüksek lisans yaptığı belirtiliyor..." deniyor.
Rte sonunda kendisine düzgün konuşma hocası tuttu sanırım. Ama rize'liye işlemez artık. Tükürük saça saça Hönkürmeye devam eder.
20 yaşındaki danışman. Ne birikimmiş be usta hemde 20 yaşında. üstelik de cumhurbaşkanının danışmanı. Paçalarını bağlayın da bilgi boşa akmasın. işte türkiye gerçeği. Liyâkat böyle birşey demek ki.

***üfürükten teyyâre, selâm söyle o yâre***
Maryam or Mariam is the Aramaic form of the biblical name Miriam (the name of the prophetess Miriam, the sister of Moses). It is notably the name of Mary the mother of Jesus.
Origin of the name Miriam: Hebrew name of debated meaning. Many believe it to mean "sea of bitterness" or "sea of sorrow." However, some sources cite the alternative definitions of "rebellion," "wished-for child," and "mistress or lady of the sea." The name is borne in the Bible by the sister of Moses and Aaron.
Yahu iyi güzel de neden?

AKP kendisine faydası olan insanları bile yarı yolda bırakırken neden bu insanlara bu rütbeler veriliyor? Ne çıkar var?

Hiçbir şey yokken bunu yapmaz akp, bu kadar tepki çekeceğini bile bile. Ne kazanıyor? Ne elde ediyorlar?

Çıkar ilişkisi diyoruz gençler, akp diyoruz. Bir çıkar olması lazım.
tamam, iyi de neden ?
Uzun Uzun Kavaklar,
Altında Mor Zambaklar.
Ben Oyunu Severim,
Geliniz Arkadaşlar

Rinna Rinna Da Rinna Nay
Rinna Rinna Da Rinna Nay

Uzun Uzun Kavaklar,
Dökülüyor Yapraklar
Ben Oyunu Severim,
Geliniz Arkadaşlar

Rinna Rinna Da Rinna Nay
Rinna Rinna Da Rinna Nay

Uzun Uzun Kavaklar,
Dökülüyor Yapraklar
Ben Oyunu Severim,
Geliniz Arkadaşlar

Rinna Rinna Da Rinna Nay
Rinna Rinna Da Rinna Nay
geç kalınmış bir karardır. daha doğumunda uygulanmalıydı gülücük.
Döviz yine uçuşa geçti uzunun en iyi yaptığı en iyi iş algı yönetimi. Tl hızla dibe giderken dikkatleri başka tarafa çekme gayreti sanırım.
nedir bu über ergenin özelliği ?
Danışmayın danışmanıdır.
Üstelik Kız çocuğu evinde otursun.
Tek başkan sistemi kalkmasaydı emine erdoğanın başbakan olmasına bile şaşırmazdım.