bugün

ünlü tenisçinin servis kullanırken yada servis karşılarken çıkardığı erotik, etkileyici ve tahrik edici sesler topluluğu.
her tenis maçında, atış yaparken çıkarttığı çığlıklardır. birçok erkek, bu kadının bu sesine hayran oluyor.
her duyduğumda rakibini desteklememi sağlayan çığlıklardır.
erkeklerin yüzde 99 unun pipisini hareketlendiren çığlıklardır.
bugün kvitovanın konsantrasyonunu bozamamış sharapovanın yenilmesine engel olamamıştır.
karşıdaki rakip erkek olduğunda %1500 işe yarayacak olan çığlıklardır.
sharapova denilince kulakta çınlanan seslerdir.

(bkz: kıçını yırtmak)
bu konuda azarenka ile yarış içerisindedir.
dinlenir efendim. her türlü gideri var yani.öhöm.
rakibi olsam sikerim walla. ya o anlamda değil döverim yani. acayip dikkatimi dağıtıyo , sinirimi bozuyo ve vuruşlarımı olumsuz anlamda etkiliyor diye dünya tenis federasyonuna dilekçe verirdim. bi susturucu verin şunun ağzına. spor mu hardcore mu belli değil.
rakibin sinirlerini bozması muhtemel olan çığlıklardır. bazen ben bile izlerken sinirleniyorum.
ingiltere'den bağırıyor türkiye'den duyuluyor. o kadar ilginç bi mevzu.
"tribünler hayretler içerisinde hep beraber boşaldı".
gayri ihtiyari olarak insanı tahrik eden seslerdir ve farklı düşüncelere düşürmesi nefsi müdafaadır.
gözlerin kapatılıp sadece dinlenildiği takdirde çok fena tahrik unsurudur.
başarı ve meslek sırrıdır.
şaşırtır, kışkırtır.
an itibariyle gecenin sessizliginde atakoy bakirkoy sirinevler taraflarinda oturanlarin rahatlikla duyabilecegi cigliklardir.radwanska ile olan mucadelesinin 3saate yaklastigi su dakikalarda cigliklari hiz kesmemistir.
ilk duyduğumda maçta orgazm olduğunu sanmıştım.
şu anda ntvspor'da canlı olarak dinlenebilecek çığlıklardır.
dostoyevski'nin ölmeden önce yazmakta olduğu kitabı. sadece iki sayfasını yazabilmiş rahmetli.

(bkz: bağırma ananı bacını sikeyim bağırma)
güncel Önemli Başlıklar