1. 1.
  ilk okul yıllarından hatırladığım sayko bir hocanın canilikteki sınır noktalarından bir tanesi. gencecik, tazecik mini mini birler'i, çalışkan ikiler'i acımadan döven, dövdüğü yetmezmiş gibi bir de marangozda sopa yaptıran hocadır. bir ukte olması yalan olduğu anlamına gelmez. sayko hocamız (ki o zamanlar örtmenim derdik) babası marangoz olan bir öğrenciye yaptırtır, ilk dayağı ona atardı. "senin yüzünden arkadaşların dayak yiyecek, onun için ilk sana" derdi. lan manyak! yaptırtma o zaman! o çocuğun ne günahı var? getirdi diye döversin, getirmedi diye döversin. ne biçim örtmensin lan sen?!

  uktecinin notu: böyle hocalarında var olduğunu unutma!!!

  unutmadık, unutturmayacağız. aklımızdan çıkmıyor ki mnskym!
  2 ... live forever
 2. 2.
  bundan yaklaşık yirmi yıl önce var olan notu kıt hocalardan biridir.
  ... passionate
 3. 3.
  en kısa zamanda aynı marangozda sağlam ebatlarda bir vibratör yaptırılıp ilk öğretmenler günü'nde hediye olarak verilesi hocadır.
  ... cerquanne
 4. 4.
  şehir efsanesi. zira dallı budaklısı daha etkili olsa gerek. korkuya mahal yok örtmenin vurduğu yerde gül biter ...
  ... mrs lautrec
 5. 5.
  tarz oluşturmak istemiştir. simgesi hazırdır. vurduğu yerde sopanın üzerindeki desenler çıksın istemektedir. görenlere ise; " ha..! bunu bilmem ne hoca haşlamış" dedirtmek istemektedir.
  ... summoning
 6. 6.
  bagete fülüt sokup da öğrencilerine vurmayı kendine meşgale edinmiş hoca gibi tuhaf bir insandır bu da.
  ... kocamann
 7. 7.
  eski kafalıdır, geçmişte kalandır. yeni nesil kırbaç kullanıyor arkadaş. bluetooth vibratör bile bulundu hala sopalardan bahsediyoruz.
  ... biodaddy
 8. 8.
  meslek lisesi öğrencisine mobilya atelyesinde * sopa yaptıran hocadan bir şeyler öğrenmesi gereken hocadır. kendin pişir kendin ye . *
  ... kitapkurdu
 9. 9.
  otorite aşığıdır.
  ... unay
 10. 10.
  'devletimin cetvelini bu işe karıştıramam.' diyen hocadır.
  1 ... uns abare uns duns des