bugün

tip ağır çirkin kezbandı... ruh ve kafa da o kıvamdaymış...

bu lümpenlerin ayılıp bayıldığı süprüntülerin biri de değişik çıksın be birader...

türkan şoray'dan hülya avşar'a nesil bunlar...
18 yaşına girdiği gün kendisine gelen 200 adet çiçeğin eski sevgilisi cem yılmaz dan geldiğini iddia eden, adamı yeni manitasıyla kavgaya düşürmeye çalışan çirkin kız.

cem sana da yakışmadı böyle zaman kayıpları...
sarai sierra rolunde oynayacak olan kizmiş.ve ayrıca 96lı bu ne lan feci tipsiz ve şişko.
daha küçük abisi bu.
biraz kibirli olduğu rivayet edilen genç oyuncu.
Kim ki bu.
çirkindir. buna güzel diyenlerin dünya göz hastanesindeki masraflarını ben karşılıyorum. evet.
meyve veren agac falan guzellik uretme hali degildir yani bu hanim kizimiz bir sanatci vs de olmadigina gore sadece azinlik sanslilardandir kimine gore ki bence bir halta benzemiyor cok afedersiniz .
şimdi siz eksiliyosunuz ama bence boşuna eksilemeyin yani. kız güzel. meyveleyen ağaca taş atmayın. eksileyerek sanki güzelliği mi yok olacak kızın? hayır.
götünü başını açan herkese güzel diyen yurdum abazalarının yeni gözdesi. sanırım.
--spoiler--
Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik...
--spoiler--

ahahahahaha... ahahaha. yok. çok kahve içtim. ondan.
bence müthiş güzel ben acaip beğeniyorum. audrey hepburn e benzetiyorum. o sigara içmesi falan çok benziyor.
çok güzel yani öyle böyle değil. acaip güzel. profilden kate upton a benziyor. hastasıyız. on numara güzel.
televizyon kezbanı.
türk erkeklerinin televizyona çıkmış kız fetişi sayesinde övgüye boğulmuş kız. alelade bir kız işte.
edit: erkeğim.
hedeflerini gerçekleştirmiş küçük yıldız.

kendisiyle ilgili ufak bir anımı anlatayim.

bundan bir kaç ay önce bu isimli bir facebook kullanıcısı tarafından facebook üzerinde arkadaşlık isteği aldım. kendisine kendisini tanıyamadığıma dair bir mesaj yolladım. önerilerde gördüğünü ve eklemesinin bir sorun teşkil edip etmeyeceğini sordu. götü kalkık erkek triplerinde gözükmemek namına arkadaşlık isteğini kabul ettim, yine de coolluktan ödün vermemek içün muhabbeti bitiren kısa bir cevap verdim.

bir kaç gün sonra mesaj kutumda 'merhaba' mesajına rastladım ve bir şekilde sohbet etmeye başladık. her fırsatta provalardan, çekimlerden, vesaireden bahsedip yaptığı işle ilgili soru sormamı sağlamaya çalışıyordu ergüş. siklemeyince dayanamayıp kendisi anlatmaya başladı. zaten bayık bir sohbeti olunca pek keyif almadığım için konuşmanın da gereksiz olduğunu düşündüm.

fekat yetmedi tabisi, bir gün kendisinin benden bir isteği oldu. sözlük yazarlığı yapıyor olduğumu bildiği yetmiyormuş gibi, yazdığım sözlüklerde kendisinin adı ve soyadıyla başlık açmamı, altına böyle ballı ballı bir entry girmemi istediğini söyledi. tam bir kezban tavrı olduğundan mütevellit bakarız deyyi geçiştirdim. baktı ki benden hayır yok, silmiş engellemiş sonrasında da beni bir zahmetten kurtarmış.

bir aytuğ akdoğan vakası gibidir kendisi. şiddetle ihtimal kendi yazar hesabıyla başlığına falan entry giriyordur bir yerlerde veyahut insanlardan bu şekilde acınası isteklerde bulunuyordur. olayın asparagas olmasını düşünmenize karşı minicik screenshotları entrynin sonunda bulabilirsiniz.

sevgili meralcim bir söz vardır, ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir şeyler iteleyerek yapamazsın. olmaz yani zorlama lütfen canıms.

(img:#359715)

(img:#359716)

söylemeden edemedim, hakkaten neresi güzel lan bu kızın? öyle iltifatlar gelmiş ki, akhal teke atı gibi bir şey sandım, bildiğin kurbanlık bu.

daha da açıklayıcı olsun editi;

akhal : görsel

kurbanlık : http://2.bp.blogspot.com/...banlik-fiyatlar%C4%B1+(4)
bu kızın güzel sayıldığı bir ülkede büyük bir felaket var demektir. erkeklerin %6' sı sıtma, %3'ü böbrek yetmezliği %91'i ise zevk felci geçiriyor olmalı.

tuba büyüküstün
görsel

fahriye evcen
görsel

var lan bu ülkede!
şöyle güzel böyle seksi dediğimiz kız bu- türk kızı budur, çirkindir demeye mi getiriyorsunuz- koyunun olmadığı yerde keçiye maral büyüksaraç dedik mesajını mı veriyorsunuz?
hangi örgüttensiniz anlamadım ki anasını satayım.

böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
başıma bir iş gelmeyecekse bunun neresi güzel lan? manyak mısınız siz?

http://www.magazinsortie....izca_sinema_var_h1661.jpg

valla kötü çıkmış bir pozu da değil ha bu. normal. gözler lens tabi. olmasa da fark etmez gerçi.

hafif kardashianlık var vücut olarak. güzel derken onu kastediyosanız eyvallah. erkek bakış açısı malum.... da türkan şoray a özgü namal a benzetmeler? nasıl?

bu türkan sultan
http://www.sonhaberler.ge.../album/Turkan_Soray_0.jpg

bu bahsi geçen güzellik tanımı(!)
http://www.ankaraport.net...355-b09c-c59379c9cbf5.jpg

bu özgü namal
http://www.habertut.com/w...12/08/buyuksara%C3%A7.jpg

bu bahsi geçen modern afrodit
http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/maral6.jpg

topyekün şakaya kurban gidiyoruz galiba. ehehehe. kamerayı gösterin de el sallayalım.

edit: lemeden duramadım. bu nedir bacım ya? allah aşkına?

http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCksara%C3%A7-339919/

nedir bu? mesajın ne burda? sanatın hangi türü var burda? bak sen bana bunu açıkla ben de susucam. haklıymışın, bambaşkaymışın abla dicem. söz.
Bence herkesin yanıldığı bir oyuncu ama hakkını verelim güzel kız fakat türkan şorayla mukayese edilecek biri değildir.
Son yılların en güzel hatun kişisi..sosyetik ikoncan olarak güzel kadın kontenjanından dahil olan Maral Büyüksaraç,Müşfik Kenter'le başladığı oyunculuk kariyerine şimdilerde yeni dizisiyle devam ediyor.Boylu poslu kara gözlü tam bir türk hatunu.Facebook sayfasının ve twitter sayfasının sahte oldugunu açıkladığı röpörtajında sosyal medyayı umursamadığını söylemiş.Şu sıralar güzelliğiyle gündemden düşmüyor esmer yakıcı güzelliği ve otantik güzelliğiyle bencede Türkan Şoray'ı anımsatıyor.
Hiç bir sosyal paylaşım platformunda olmadığını açıklamış Facebook ve twitter kullanmadığını söylemiştir bir röportajında. O halde bir hayranı fena halde ortalığı sarmış. Sahte twitter ve facebook hesabı açılan kara gözlü oyuncu bu durumu umursamıyormuş. Vel hasıl-ı kelam kendisine gelinirse beyoğlu lisesi mezunu; oyunculuğa 1995'te Bizimkiler dizisinde çocuk oyunculukla başlamış. Bu kız Türkan Şoray'ın göz kirpik saç üçlüsünü ve orantılı yüz anatomisini rahatlıkla taşıyor. Eğer bir Şoray olacaksa bu kızdan başkasının olmayacağı kesin. Göz var nizam var.
Daha yeni konuşma fırsatı bulduğum oyuncu die kasıntı olmayan son derece tatlı ve hoş birisi ayrıca Doğma büyüme Cihangirli olan heniz 18 yaşındaki bu hatun magazin sayfalarında önce sosyetik ikoncan daha sonra oyuncu olarak vitrinlerdeki yerini aldı.Ay yapımın sahibi Kerem çatay'ın birinci dereceden akrabasıdır..Maral Büyüksaraç,denilince gözleri 1.84 boyu konuşulur Elinden tutulduğu halde ilerde son derece iyi bir oyuncu ortaya çıkacağı belli.
Taze oyuncu. Eğer destek verilirse daha iyi yerlere geleceğine can-ı gönülden inanıyorum.
şerif gören' in ay büyürken uyuyamam filminde, genç yaşına rağmen akıllara kazınan bir performans sergilemiş genç oyuncu ve piyanist. kendisi hakkında istanbul' da ikamet eden bir arkadaşımın aktardığıysa şöyledir(noktasına virgülüne dokunmadan):

--spoiler--
cihangirde arkadaşlaryla içerken gördüm o esmer şeyi, arkasına döndüğünde güzelliğinden önce sarhoş oldum, bir süre afalladım, bana şaşkın bir kahkaha attı. al öldür beni onun yanına göm !
--spoiler--
Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik usta yönetmen tarafından tiyatro oyunu esnasında keşfedilip "Ay Büyürken Uyuyamam" filmiyle beyaz perdeye emanet edilmiş Fırat Tanış'ın sevgilisiymiş.