bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  güzel oyuncu, iyi oyuncu, ilerde daha başarılı bir yerlerde olacağından şüphe yok.
  -1 ... jimmy vivino
 2. 2.
  Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik usta yönetmen tarafından tiyatro oyunu esnasında keşfedilip "Ay Büyürken Uyuyamam" filmiyle beyaz perdeye emanet edilmiş Fırat Tanış'ın sevgilisiymiş.
  1 -1 ... kendimi tanimiyorum
 3. 3.
  şerif gören' in ay büyürken uyuyamam filminde, genç yaşına rağmen akıllara kazınan bir performans sergilemiş genç oyuncu ve piyanist. kendisi hakkında istanbul' da ikamet eden bir arkadaşımın aktardığıysa şöyledir(noktasına virgülüne dokunmadan):

  --spoiler--
  cihangirde arkadaşlaryla içerken gördüm o esmer şeyi, arkasına döndüğünde güzelliğinden önce sarhoş oldum, bir süre afalladım, bana şaşkın bir kahkaha attı. al öldür beni onun yanına göm !
  --spoiler--
  ... unidentified stranger
 4. 4.
  Taze oyuncu. Eğer destek verilirse daha iyi yerlere geleceğine can-ı gönülden inanıyorum.
  ... kadiraktas
 5. 5.
  Daha yeni konuşma fırsatı bulduğum oyuncu die kasıntı olmayan son derece tatlı ve hoş birisi ayrıca Doğma büyüme Cihangirli olan heniz 18 yaşındaki bu hatun magazin sayfalarında önce sosyetik ikoncan daha sonra oyuncu olarak vitrinlerdeki yerini aldı.Ay yapımın sahibi Kerem çatay'ın birinci dereceden akrabasıdır..Maral Büyüksaraç,denilince gözleri 1.84 boyu konuşulur Elinden tutulduğu halde ilerde son derece iyi bir oyuncu ortaya çıkacağı belli.
  ... dejagah
 6. 6.
  Hiç bir sosyal paylaşım platformunda olmadığını açıklamış Facebook ve twitter kullanmadığını söylemiştir bir röportajında. O halde bir hayranı fena halde ortalığı sarmış. Sahte twitter ve facebook hesabı açılan kara gözlü oyuncu bu durumu umursamıyormuş. Vel hasıl-ı kelam kendisine gelinirse beyoğlu lisesi mezunu; oyunculuğa 1995'te Bizimkiler dizisinde çocuk oyunculukla başlamış. Bu kız Türkan Şoray'ın göz kirpik saç üçlüsünü ve orantılı yüz anatomisini rahatlıkla taşıyor. Eğer bir Şoray olacaksa bu kızdan başkasının olmayacağı kesin. Göz var nizam var.
  2 ... her sabah banyo yapan erkek
 7. 7.
  Son yılların en güzel hatun kişisi..sosyetik ikoncan olarak güzel kadın kontenjanından dahil olan Maral Büyüksaraç,Müşfik Kenter'le başladığı oyunculuk kariyerine şimdilerde yeni dizisiyle devam ediyor.Boylu poslu kara gözlü tam bir türk hatunu.Facebook sayfasının ve twitter sayfasının sahte oldugunu açıkladığı röpörtajında sosyal medyayı umursamadığını söylemiş.Şu sıralar güzelliğiyle gündemden düşmüyor esmer yakıcı güzelliği ve otantik güzelliğiyle bencede Türkan Şoray'ı anımsatıyor.
  ... fatalwasp
 8. 8.
  Bence herkesin yanıldığı bir oyuncu ama hakkını verelim güzel kız fakat türkan şorayla mukayese edilecek biri değildir.
  ... parlement
 9. 9.
  başıma bir iş gelmeyecekse bunun neresi güzel lan? manyak mısınız siz?

  http://www.magazinsortie....izca_sinema_var_h1661.jpg

  valla kötü çıkmış bir pozu da değil ha bu. normal. gözler lens tabi. olmasa da fark etmez gerçi.

  hafif kardashianlık var vücut olarak. güzel derken onu kastediyosanız eyvallah. erkek bakış açısı malum.... da türkan şoray a özgü namal a benzetmeler? nasıl?

  bu türkan sultan
  http://www.sonhaberler.ge.../album/Turkan_Soray_0.jpg

  bu bahsi geçen güzellik tanımı(!)
  http://www.ankaraport.net...355-b09c-c59379c9cbf5.jpg

  bu özgü namal
  http://www.habertut.com/w...12/08/buyuksara%C3%A7.jpg

  bu bahsi geçen modern afrodit
  http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/maral6.jpg

  topyekün şakaya kurban gidiyoruz galiba. ehehehe. kamerayı gösterin de el sallayalım.

  edit: lemeden duramadım. bu nedir bacım ya? allah aşkına?

  http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCksara%C3%A7-339919/

  nedir bu? mesajın ne burda? sanatın hangi türü var burda? bak sen bana bunu açıkla ben de susucam. haklıymışın, bambaşkaymışın abla dicem. söz.
  17 -2 ... bifincancay
 10. 10.
  bu kızın güzel sayıldığı bir ülkede büyük bir felaket var demektir. erkeklerin %6' sı sıtma, %3'ü böbrek yetmezliği %91'i ise zevk felci geçiriyor olmalı.

  tuba büyüküstün
  maral büyüksaraç

  fahriye evcen
  maral büyüksaraç

  var lan bu ülkede!
  şöyle güzel böyle seksi dediğimiz kız bu- türk kızı budur, çirkindir demeye mi getiriyorsunuz- koyunun olmadığı yerde keçiye maral büyüksaraç dedik mesajını mı veriyorsunuz?
  hangi örgüttensiniz anlamadım ki anasını satayım.

  böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
  6 ... ruya avcisi