bugün

arjantinliyi bilmemde bence dünya ya onun gibi vucut calımı atacak bir adam gelmeyecektir.
(bkz: arjen robben'in bitmek bilmeyen lionel messi düşmanlığı) *
(bkz: hagi) *
(bkz: ümit özat)
(bkz: diego armando anket)
arjantinli yıldız futbolcu sançez anket ez.
1994 dünya kupasında maradona bir maçta oyundan cıkarken yerine henüz gencecik bir adam giriyordu oyuna:ariel ortega.Maradona oyundan çıkarken bu genç adamın kulağına eğilde ve şunları fısıldadı''sen benim veliahtımsın,göster kendini''
(bkz: aa bu benim lan)
şahsımca yoktur.
maradonanın övgüler dizdigi futbolcular için yapilan yakıştırma.

pablo aimar icin Bilet alarak izleyebilecegim tek futbolcu demiştir kendisi
(bkz: lionel messi)
(bkz: sergio aguero)
daha anasının karnından çıkmamış veliahttır. hadi herşeyi tamamladın futbolun maradona gibi tekniğin maradona gibi onun gibi koşuyorsun hadi birde ek olarak onun kadar kötü alışkanlıkların yok diyelim ama bu kadar karizma bir isme sahip olabilecekmisin ey veliaht sana yazıyorum dikkatli oku tane tane hak vereceksin.

diego armando maradona
bir zamanlar benim icin soylenen soz. inanmayanlari hali saha zirvesine beklerim.
fenerli deyvid. *
* *
tabi ki lionel messi.
maradona'nın torunu, agüero'nun oğlu olan şu velettir;

http://www1.pictures.fp.z...y+Madrid+5iKWzH40aU3l.jpg
ilk başlarda Javier Saviola olarak gösterildi ancak daha sonra Lionel Messi'ye yakıştırıldı.
kesinlikle messi'dir. kim ne derse desin.
maradona'nun ruhu onun içinde.
hemen hemen 5 senede bir ortaya çıkan ama hiç biri tutmayan veliahtlardır, bu payeyi sadece messi alacak gibi ama kimler geldi kimler geçti sayalım, hatırlayalım.

(bkz: ariel ortega)
(bkz: juan roman riquelme)
(bkz: pablo aimar)
(bkz: kily gonzales)
(bkz: javier pedro saviola)
(bkz: fernando redondo)
(bkz: marcelo gallardo)

allah'tan messi çıktı da piyasaya bu sorun da böylece çözülmüş oldu yoksa arjantin'den çıkan her kalbur üstü futbolcu maradona'nın veliahtı olarak anılacak bu baskıyla bir bok yapamayacaklardı tıpkı listedekiler gibi.
guiza ile sabri sarıoğlu arasında geçen büyük rekabetin sonunda kazanacak kişidir.
Marodona'nin dun gece bir oglu daha olmus. ilkinden futbolcu olmadi, bunu 15 seneye goruruz. Veliaht is coming!
sabri veya guiza ama karar veremedim sizce ?
(bkz: cem uzan a hapis şoku)