bugün

günün ilk manyağı pardon açık oylayanı teşekkür ederim.
Harbiden manyak. Acilen giresun'a gelmesi gereken yazar..
sizin derdiniz eşek değil, sizin derdiniz islam...
Bir insana manyaklık bu kaaaaa yakışır. Evet.
Anladığım kadarıyla bugün kafası dumanlı olan yazar.
20 dakika diyorum dolmadı mı? Heey.
Nickini ve entrylerini sevdiğim bir yazar.
italyan sitili giyiniyor.
Manyakligin yakıştığı tek adam.

Böyle manyak gibin kaçık gibin bir şey.

Bu arada bugün nick alti piyangosu sana vurmuş. Tebrikler cano.

Evet.
ben birisnin kararına asla karışmam, iyi sen bilirsin...
görsel
tivitırda aklınca şov yapıyor gerekeni yazdım falan diyor gidip bakıyorum oda ne yazdığını silmiş işin gücün alavere dalavere.

görsel burada şov yapıyor kuru sıkı yani
görsel burada hakaret ediyor sonra yemiyor yazdığını korkudan siliyor ne oldu neden sildin atar tutarlarını lan. yazan kişi yazdığını tutmuş adam olaydın sende tutaydın.

görsel
ah biraz erkek olsan da şunları böyle anonimliğe sığınarak değil de kim olduğunu açıklayarak yüzüme söyleyebilsen ufaklık.

ama nerede sende o delikanlılık...
Sen onun şeyini ye, ups boobs'lu nick alan velet..
iremgayımı seviyormuş anlamadım.
anlaşılan birilerini fena kudurtmuş. devam etsin böyle, arkasındayım. severim ben bu yazarı. tepkisi de gayet iyi. bazılarının dilinden güzel konuşuyor.
hakkında bu kadar çok şey yazılınca karı çıktı sandım.

kalemi kuvv meme yerim
aiiyyy dengem bozuldu.
Kızdırmayın furabilir sizi. Yorumlarını sevdiğim bir yazar arkadaş.
abartılı fenerbahçe fanatikliği olmasaydı seve seve okuyabileceğim bir yazardı. ama maalesef var ve okumuyorum. mutlu ama uzak olsun.
Dogu yine fake hesaplarıyla YAZMAYA DEVAM ediyor. Modlar birazdan silik atar ama o diğer hesaplarıyla boş yapmaya devam eder.

Sakına bu aveli ciddiye alma, evet..
ulan abberline, hasta beşiktaşlıyı da sırf donuzlamak için fenerli yaptın ya! yazıklar olsun...

gerekeni yaptık kafir cin, tenks.
True ile sevgili olmuş. Ytd
Çok takvalı ve asil bir hanım. Burada insanlar yürümesinler diye erkek taklidi yapıyor.
iyi biri gibi görünüyor, barda sazmı çalıyordu, mızıkamı öttürüyordu, solistlikmi yapıyordu, müzik ile ilgili bir mesleği vardı ama neydi bilemedim şimdi, düğünlere darbuka çalmaya felan gidiyordu herhalde, müzikle ilgili bir olayı vardı bunun.
Ben gördüm çok güzel bi kız…