bugün

genellikle kadın şöförlerin tercihi olan durum. evet.
Bir nevi geri zekalılıktır.

Çok basit lan, gel öğretirim sana.
bir zamanlar büyük korkumdu. gerçekten. aniden panik yapıyordum , gazdan çek , olm debriyaja abanma , boşa al , göte sok , yandan çıkar falan derken olmuyordu. ulan bi ileri bi geri tuşu koysalar bi de space koysalar onunla da fren yapsak ne güzelmiş derdim.

lan dedim ne sınavlar geçtim , ne adamlarla yarıştım , hayatta neler başardım ben dedim. beyin dedi ki ne başardın lan sen ahaha ? dedi. iç sesim la siktir git okul kazandım işte bi de resimde derecem vardı ilkokulda yok muydu la dedim. güldü beynim.

sonra dedim ki ulan bu arabaları ne mallar kullanıyor dedim. gerçekten çok büyük mal arkadaşlarım vardı ve araba kullanıyorlardı.

o mallar bana umut oldu. mallar yapabiliyorsa ben de yaparım dedim. kullanıyorum şimdi. çok teşekkürler mallar.
Araba kullanmayı biliyorum demesin bunu yapamayan kişi.
gereksiz vites değişimi ve motorun yorulmasına gönlü razı gelmeyip otomatik vitesin daha rahat ve araç için daha yararlı olduğunu bilen insan için yapılması hoş durum.
Afedersin ama kendi şeyini de kullanamaz bu sanırım. Hihihihihi
Manuel vites kullanmak kolay. Manuel ne bebek işi. Gelsin bizim 98 model hidroliksiz direksiyonlu uno yu yokuşta debriyajla kaldırsın plaket bile veririm. Her baba yiğidin harcı değil.